Jump to content
IGNORED

Kitchen Appliances


Allegra

Recommended Posts

cenim da je aramov nož par tisuća €

nego koji od ovih keramičkih valja, al da je gabaritan.

 

 

naravno, ključno pitanje je gde ga naći?

A za šta ti treba?Jel zapravo on baš i nije za "masivne" zahvate.Ja dobio neki set i onako prilično razočaran mada nisam nešto ni očekivao ni znao tim noževima.Uglavnom ne vole ozbiljne kosti na mesu ;)

 

Послато тетејцем

Link to comment

18 ojra u Zemunu, granitni avan, celog zivota sam ga trazio :wub:

 

dvostrani, ima manju i vecu zdelu. 

 

0210582_PE337900_S5.JPG

 

 

0210581_PE337902_S5.JPGikea_marmor_inspiration.jpg

Au jbte ja zapomagao, bantjanin rece da ce da potrazi pa da javi ali valjda ode nesto....Gde si uzeo ovo?
Link to comment

@Vasa i Frank: ostao je jos jedan, napuknut. Ja sam narucio da mi donesu i doneli su. Ali nemajte brige, to je iz IKEA-inog programa i kosta 10 eura u Madjarskoj. Ili u prizemlju robne kuce u Zemunu 2000 dinara. Ali vredi svaku paru, razmisljam da ga stavim na policu, u spavacu sobu. Ne znam kako cu bez njega do jutra 

Edited by Caligula
Link to comment

@Vasa i Frank: ostao je jos jedan, napuknut. Ja sam narucio da mi donesu i doneli su. Ali nemajte brige, to je iz IKEA-inog programa i kosta 10 eura u Madjarskoj. Ili u prizemlju robne kuce u Zemunu 2000 dinara. Ali vredi svaku paru, razmisljam da ga stavim na policu, u spavacu sobu. Ne znam kako cu bez njega do jutra

Eeee nećeš se tako lako izvući!

Gde si naručio?Kako?

 

Послато тетејцем

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...