Jump to content
IGNORED

Kitchen Appliances


Allegra

Recommended Posts

Vidjala sam tucani tiganj u Coincasi u TC Zira, bas sa rebrima, ali pre oko godinu dana. Cena oko 6000. Suvise mala povrsina npr.25x20 cm.

Edited by halloween
Link to comment
Vidjala sam tucani tiganj u Coincasi u TC Zira, bas sa rebrima, ali pre oko godinu dana. Cena oko 6000. Suvise mala povrsina npr.25x20 cm.
Kad sam isao ono za Gazzu da proveravam video sam te tiganje bili onako teski i mislim cak da su imali preklapajucu rucku ali je bila malo jaca cena....
Link to comment

Pravi tučani (od gvožđa) su baš baš teški. Svi rebrasti koji sam zagledao su bili aluminijumski, čak i ako su bili debljih zidova i delovali masivno.Ako na deklaraciji ne piše od kog su materijala, možda vredi poneti magnet u radnju :)

Link to comment
Kad sam isao ono za Gazzu da proveravam video sam te tiganje bili onako teski i mislim cak da su imali preklapajucu rucku ali je bila malo jaca cena....
Taj, italijanska proizvodnja. Ima i nešto u Hrvatskoj, Sl. Požega (nevezano za Coincasa), ali ne znam kakvog je kvaliteta http://vrt.plamen.hr/ Edited by halloween
Link to comment
gde u bg može da se nađe tučani tiganj ali veliki (ja imam neki mali)neću ovu domaću (livnica kikinda) radinost, oću onaj što ima rebarca ona, tj. da mi se meso (ako je masno) ne cvrlji u masnoći nego na suvomhvala unapred, ne pitam za cenu
Dudo pazi ovohttp://www.gasiks.co...as-plin-plinskia mislim da je i neka livnica is Guce radila.. Edited by Frank Pembleton
Link to comment

sinoć nisam bila pri netu pa nisam videla sve ove postoveelem, moj tiganj je talijanski, kupila ga davno u onom home centru ilikakosevećzove, što je na sajmusuper je urađen, kompletno je metalni, ali baš mali (ni tada nije bilo većeg), cca 23x23 cm a težak je 2,5 kgja bih želela ovaj duguljasti (ovaj link što je ostavio pembleton), čini mi se da je povelik, ali njega nažalost nema :cry:mislim da je teško da ti umesto tuča bilo ko podvali nešto drugo, što reče vasa, to se oseti čim ga podigneš, odvali ti ruku, nema greškeedipsad sam zvala ove iz gasiksa i raspitala se za taj gril tiganjkažu da je za njim najveća potražnja i da ga neće imati do prolećaono što me zbunjuje je to što izgleda ne znaju koja mu je dimenzija :twak: kažu 36 x 12 cmja čitav život radim sa merama i mogu da založim kuću da ovaj što je slikan sigurno nema takve mereto nije ta proporcija ni u ludilu

Edited by duda
Link to comment
edipsad sam zvala ove iz gasiksa i raspitala se za taj gril tiganjkažu da je za njim najveća potražnja i da ga neće imati do prolećaono što me zbunjuje je to što izgleda ne znaju koja mu je dimenzija :twak: kažu 36 x 12 cmja čitav život radim sa merama i mogu da založim kuću da ovaj što je slikan sigurno nema takve mereto nije ta proporcija ni u ludilu
Mene vrlo ispizdi kad neko kao ima nešto "u ponudi ali nema na stanju"!Šta, biće u februaru?Pa jbte to je za 4 meseca!Mislim meni je jasno da su oni neka 3-4 ruka.Vidim da se vode i kao "zastupnici firme CADAC" njih sam viđao sa pristojnim asortimanom u merkuru.Samo su jači sa cenom!Poslato sa WC šolje by BVK
Link to comment

ma da, to je ta pričaja ih pitam pa što ne nabave taj koji se najviše prodaje a oni počeli nešto trt-mrt, livnica, ovo-onoed.odgovarala na prethodni post

Edited by duda
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...