Jump to content
IGNORED

Kitchen Appliances


Allegra

Recommended Posts

A jel neko probao te što je "Osnova od visoko kvalitetnog livenog aluminijuma"?
imao ja neki fensi, svedski cini mi se, kupljen u merkatoru, dobro placen, trostruko tefloniziran..bio super dok se teflon nije ostetio....jbmu misa, vodim racuna da nikad ne grebem metalnim escajgom po teflonu, perem u masini, viskove hrane uklanjam viledom za teflon i nema sanse da mi bilo sta teflonsko potraje duze od godinu dana...
Link to comment

stigo mi custom made gadzet iz Zlakuse. necu da pecem cigarete, nego su tu da posluze kao orijentir za dimenzije. debelo je samo tako, ima oko 5 kg.dsc09118j.jpg

Link to comment
Gzjuuu! Jel ima poklopac? Ako ima, moš probati ono grčko jagnje što se peče tiho 38 sati.
pa nema poklopac kao takav, ali sam uzeo dva jednaka pa mogu da ih stavim jedan na drugi :) na sve sam mislio. moze i da dihtuje savrseno, napravi se traka od testa i oblepi okolo, tako se to radilo u staraaaaroj Zapadnoj Evropi. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
pa nema poklopac kao takav, ali sam uzeo dva jednaka pa mogu da ih stavim jedan na drugi :) na sve sam mislio. moze i da dihtuje savrseno, napravi se traka od testa i oblepi okolo, tako se to radilo u staraaaaroj Zapadnoj Evropi.
Pa citav zivot gledam kako ujak testom lepi sastav na kazanu za pecenje rakije..I sta fali nista...
Link to comment
:wub: francis! francis! dobio na poklon juče, ... :dancing: dobio, dobio , la, la..i punu kutijetinu Illy patrona uz njega :dancing: :singing: la, la, la, dobio, dobio...
Link to comment
  • 2 weeks later...

Valjda moze ovde,gde kupiti spric za filovanje torti/kolaca a da nije plastican?Gledao u Tempu/Metrou ali nema.

Edited by basketas
Link to comment
:wub: francis! francis! dobio na poklon juče, ... :dancing: dobio, dobio , la, la..i punu kutijetinu Illy patrona uz njega :dancing: :singing: la, la, la, dobio, dobio...
lucky bastard!jedino me cude patrone, zar nije francis klasicna masina na mlevenu kafu :unsure:
Link to comment
lucky bastard!jedino me cude patrone, zar nije francis klasicna masina na mlevenu kafu :unsure:
kako koji, uglavnom su im aparati za mlevenu, imaš ovaj x6 koji im je na patrone (mislim, one papirne) a sad ima i nekoliko modela koji rade samo na ove nove, fancy, plastične kapsule
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...