Jump to content
IGNORED

Kitchen Appliances


Allegra

Recommended Posts

sad se postavlja pitanje, poshto nam se svideo ceo proces, sa sve ishodima (tikvicama). sta da mecem umesto nogica (te da ne spalim ponovo)?
plocice. sa zida iz kupatila. kako koja otpadne, a ti pod rostilj. a u rostilj, sipaj vodu. ispod grejaca.
Link to comment
plocice. sa zida iz kupatila. kako koja otpadne, a ti pod rostilj. a u rostilj, sipaj vodu. ispod grejaca.
sipala. nepomoglo nishta. ostali samo dugmici :(a plochice mi joshte ne otpadaju, fala partenonu! ali su izuzetno ruzne, to ne sporim! Edited by thermal bug
Link to comment

ondak kupi el. rostilj sa termostatom. garant nece nista da se istopi, dok ne crkne termostat. doduse, nece nista ni da se ispece, al sta sad.

Link to comment

zasto mi sad ovo tapagovno nece da edituje?elem, htedoh samo da citiram jednog od mojih omiljenih literarnih junaka sema gemdzija: "ne mož se bude svukud odjedared"

Edited by aram
Link to comment

nekoriscena gvozdena serpa sa poklopcem (dutch oven), nekoriscen gvozdeni tiganj, sve iz livnice Kikinda, uskoro u mom domu :)bio na Kupindu i manji tiganj, i to otislo. cenim da sam imao ludacku srecu, komplet je imao samo 10 pregleda, sumnjam da je to bilo na prodaju duze od 15 minuta.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
nekoriscena gvozdena serpa sa poklopcem (dutch oven), nekoriscen gvozdeni tiganj, sve iz livnice Kikinda, uskoro u mom domu :)bio na Kupindu i manji tiganj, i to otislo. cenim da sam imao ludacku srecu, komplet je imao samo 10 pregleda, sumnjam da je to bilo na prodaju duze od 15 minuta.
bokte, ima li još toga tamo ? koji si srećnik.meni u životu ne pada na pamet da tamo svraćam ... greška znači <_<
Link to comment
bokte, ima li još toga tamo ? koji si srećnik.meni u životu ne pada na pamet da tamo svraćam ... greška znači <_<
nema, imao je baja ta tri artefakta. momentalno sam kliknuo na dva, u roku od pet minuta nestao je i treci.inace dolazio sam na sajt dva puta dnevno tokom vise meseci, od kada sam shvatio da cu jedino tu moci da to nadjem.pojavice se opet, samo treba imati discipline i pratiti redovno i limundo i kupindo. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
a pošto je bilo, ako nije tajna i jel' to pod onim ''za kuću i baštu'' ?
Za kucu i bastu, jeste. Serpenja 2.500, tiganj 2.000. Fer cena.
Link to comment
nekoriscena gvozdena serpa sa poklopcem (dutch oven), nekoriscen gvozdeni tiganj, sve iz livnice Kikinda, uskoro u mom domu :)bio na Kupindu i manji tiganj, i to otislo. cenim da sam imao ludacku srecu, komplet je imao samo 10 pregleda, sumnjam da je to bilo na prodaju duze od 15 minuta.
koji ti je precnik tih tiganjatebi je OK jer ce to da ide na plin, nama bednicima sa staklokeramikom taj tiganj moze samo da razlupa sporet
Link to comment
koji ti je precnik tih tiganjatebi je OK jer ce to da ide na plin, nama bednicima sa staklokeramikom taj tiganj moze samo da razlupa sporet
tiganj 30cm, serpa 26cm
Link to comment

ja uzeo 22cm taj tuceni tiganj onomad za 1400 din plus PTT, jedino sto mi se cini da ce da zavrsi kao poklon nekome. to je da se turi ili na gas ili na smederevac, treceg nema

Link to comment
ja uzeo 22cm taj tuceni tiganj onomad za 1400 din plus PTT, jedino sto mi se cini da ce da zavrsi kao poklon nekome. to je da se turi ili na gas ili na smederevac, treceg nema

uznes nekoliko listova smirgle razlicite finoce pa krenes od najgrublje tako sto je fiksiras na neku ravnu povrsinu a dno tiganja kruzim pokretima povlacis preko iste, kad ujednacis povrsinu koju si smirglao prelazis na sve finiju smirglu da bi je izglacao, ne bi trebalo da bude problem posto gvozdjani gus nije preterano tvrd, sve to naravno ako te ne mrzi da se malo isprljas

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...