Jump to content
IGNORED

Kitchen Appliances


Allegra

Recommended Posts

nemam zivce za to, onda mi jedni kenjaju shto nema teksture, a drugi da je previshe glatko. a i ovaj divajs gore mi se bash svidja, deluje kao pravo rustichno orudje. nemosh selo iz devojke izjuriti nikako :hihi:

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Meni se ne svidja tekstura posle miksera, nekako bude skroz drugačije, ko onaj iz kesice.

Ipak, nije mi jasno kako je onaj tip gnječilice preovladao, sa njim prosto ne možeš dobro ispasirati.

Presa je malo komplikovanija za upotrebu i održavanje, ali sve sam ubedjeniji da mi je neophodna. :lolol::isuse:

Edited by mraki
  • +1 1
Link to comment

Hej mraki, nema ovog u Ikei kod nas? Meni jako lepo radi posao, bukvalno mi i mama priznaje da je lepši pire tako nego njen sa viljuškom

PXL-20221215-232236869.jpg

 

 

Lol, ovo nije Ikea, nego Vives. Imam služojnicu istog izgleda a koja je Ikeina La mešam

Link to comment

Ja sam letos pazario u emezeti na Kosi. Onu najobicniju, kao onu iz uvodnog posta sto ne radi, ali sa normalnim dnom sa rupicama. Jeste plasticno govno koje ce u nekom trenutku da pukne, ali za sad radi posao.

Link to comment

Je l ima iko iskustva ili zna nekoga da je kupio onaj stubni mikser iz Lidla, što je oko 9k din.

Njihova tehnika ume da bude od jako dobre do totalnog krš i nazad, tako da nemam pojma, a cena je ok.

Mutio bi filove za kolače, brownies ali i testo za picu i za krofne, znači da treba duže malo da može malo jače testo.

Link to comment

Ja sam kupio onaj štapni što ima i posudu za sećkanj, bledniranje, i nastavak za običan mikser

I savršeno mi se pokazao jer sam njime tri meseca miksovao hranu za Senku da bih je šrpicom hranio. Pa sam bacio kada je umrla, kupiću ponovo kada bude u ponudi

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...