Jump to content
IGNORED

Kitchen Appliances


Allegra

Recommended Posts

Hvala, nije za mene, samo posredujem oko info.
za tu dimenziju ce mechke da se rode za poklopac, moz da koshta skoro ko tiganj.

bili su u maksiju veliki tiganji teflon, odlichan premaz, i u merkatoru neki narandzasti shatro korejsk na akciji, isto odlichni, sve

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto

Link to comment
2 hours ago, gospa buba said:

za tu dimenziju ce mechke da se rode za poklopac, moz da koshta skoro ko tiganj.

bili su u maksiju veliki tiganji teflon, odlichan premaz, i u merkatoru neki narandzasti shatro korejsk na akciji, isto odlichni, sve

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto
 

Ikein poklopac ne zaptiva perfektno ali  radi posao za 28+cm. 

Link to comment
38 minutes ago, maheem said:

Ikein poklopac ne zaptiva perfektno ali  radi posao za 28+cm. 

 

To onaj klockern?

 

Viđao sam u lidlu neke univerzalne sa kao više obruča, ne znam je l to valja?

Link to comment
On 7.9.2022. at 10:47, Valkyrie said:

Ima li neko ovaj tiganj? 

Kakav je ovo premaz i šta mislimo o ceni? 

https://www.vitapur.rs/tiganj-rosmarino-pourcook-28-cm

 

@aram

Imam ja neki jako sličan iz Ikee, sasvim dobar a čini mi se i solidno jeftiniji.

Uh, kako mrzim ove topšopove što nerealno nabiju cene, pa se onda kao gadjaju popustima. :fur:
 

edit: https://www.ikea.com/rs/sr/p/ikea-365-tiganj-nerdajuci-celik-neprianjajuci-sloj-30484690/

Edited by mraki
Link to comment

Ja sam sad na moru imala u kuhinji neki ikein tiganj, veliki, skroz metalan bez ikakvih premaza, debelo dno, dugačka drška.. Milina! 

 

Išla ova moja da vidi uživo, kaže izgleda kao da nije ni za 1000 din, deluje da ga možeš ogrebati noktom. Nije kupila, naravno, PPP presudio. 

  • +1 2
Link to comment
On 8.9.2022. at 15:40, maheem said:

Kratak je rok ikeinih teflonskih, jedva mogu da dobace do godinu dana korišćenja.

Prethodni Tefal koji smo imali je crko posle 4 godine korišćenja.

 

Mi nešto zigleda uradimo tim tigabjima, imali smo tri komada različitih nemačkih marki koje važe za jako dobre i svi bi propali za  tipa dve godine. Uglavnom pečemo jaja na slanini, ništa posebno. (Ili je problem u toj slanini..)

Sad smo uzeli taj Ikein (blasfemija, pošto se ne pere u sudomasini što je meni kategorički neprijateljski) pa ćemo videti.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...