Jump to content
IGNORED

Kitchen Appliances


Allegra

Recommended Posts

2 hours ago, Zverilla said:

Nelepljivi tiganji ne vole mašinu za sudove (ja imam Tefal i isto moram da ga perem ručno). Možda su ti zato crkavali već posle godinu dana 

 

 

Ova tri su svi navodno bili podesni za mašinu (stajalo u opisu) i naravno da uvek sve dobro sperem sa njega onom mekanom četkom za te svrhe, ali moguće je da ih uprkos tome svemu mašina sredi. Zato smo sad uzeli taj neki iz Ikee i peremo ga ručno

Link to comment
  • 1 month later...

image.thumb.png.b4365326b30a83a8ac1271ca06e0472e.png

 

DA li zna neko kakvo je ovo čudo?

Nisam planirao da kupim ali mi skrenulo pažnju dizajnom 

Ono malo stranih ocena je pozitivno ,cena ja sa ovim popustom normalna ,može da se spremaju još neke stvari osim pizze ....

Kako nisam kupio ništa za crni petak bacio bi pare makar na to

Link to comment
2 hours ago, Fakundo Sava said:

image.thumb.png.b4365326b30a83a8ac1271ca06e0472e.png

 

DA li zna neko kakvo je ovo čudo?

Nisam planirao da kupim ali mi skrenulo pažnju dizajnom 

Ono malo stranih ocena je pozitivno ,cena ja sa ovim popustom normalna ,može da se spremaju još neke stvari osim pizze ....

Kako nisam kupio ništa za crni petak bacio bi pare makar na to

Crni petak je sledeci petak.

Link to comment
Just now, Fakundo Sava said:

Tako je bilo prošle godine black week ,kada je došao petak nije bilo nikakvih dodatnih popusta ,što se prodalo prodalo 

Barem online,po tržnim centrima ne idem 

Mislio sam da si pobrkao datume, sorry :)

Link to comment
  • 4 weeks later...

Glup sam i ne umem sa ovim lepo da izgnječim krompir, a nigde da nadjem onu klasičnu rešetku kao što sam imao ranije a da je od nerdjajućeg čelika i ne košta besmisleno mnogo. Sad svi imaju samo ovakve. :isuse: Dobro, imaju i prese ali to mi već deluje kao nepotrebno komplikovanje.

koncis-gnjecilica-za-krompir-nerdajuci-c

Link to comment
2 minutes ago, mraki said:

Glup sam i ne umem sa ovim lepo da izgnječim krompir, a nigde da nadjem onu klasičnu rešetku kao što sam imao ranije a da je od nerdjajućeg čelika i ne košta besmisleno mnogo. Sad svi imaju samo ovakve. :isuse: Dobro, imaju i prese ali to mi već deluje kao nepotrebno komplikovanje.

koncis-gnjecilica-za-krompir-nerdajuci-c

Ikea

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...