Jump to content
IGNORED

Kitchen Appliances


Allegra

Recommended Posts

Ael ima neko preporuku za neki blender ili radije multipraktik, recimo do jedno 15k dindži?

Gledam neke Boshove na akciji u Tehnomaniji, recimo ovaj.

Najviše me zanima da ima široku posudu, poželjno staklenu (ovaj je plastika) i da može sigurno da krlja kikiriki i ostale orašaste plodove u pastu...

 

Info za Ivy, blender posuda iz onog Gorenje kompleta je otišla ća, raspali se zupčanici u poklopcu (pored toga što je posuda ooodavno pukla na više mesta)  :cry:

Nadam se da će štapni da poživi još, mada i on počinje da pušta čudne zvuke i vibracije...

Link to comment

Meni treba da a) može lagano da melje kikiriki i b) kapacitet. Nutri bullet mi tu ne igra...

Ove ostale slice&dice andrmolje su poželjne, ali nisu odlučujuć faktor...

Link to comment

Ona uzmi ovaj Bosch kao ja, velika je ona posuda, od debelog nekog stakla, vidi se taj neki njemacki kvalitet. Kikiriki nisam probao da meljem ali jesam svasta nesto drugo zajebanije od kikirikija, tako da nemas frke.

Link to comment
  • 2 weeks later...

moj bosh, tako snazan i jak, odnedavno je blagopocivsij. vec sam pisala o tome, ali mislim da vise niko ne pravi te blendere za svakodnevno koriscenje, svi su se oslonili na poznatu cinjenicu da se takve sprave sporadicno koriste u prosecnoj kujni, pa za takve primene mozda i potraju. meni sve crkava, na srecu do sada je to uvek bilo u garancijskom roku, pa svake dve godine imam novi, ali ali...

 

dakle, predlog za skaja

 

https://www.facebook.com/rawfoodserbia/about/ 

 

n4bYz9P.jpg

60Z6PEE.jpg

Link to comment

da, na taj sam konkretno i mislila...imas telefon lika koji to prodaje na fejs strani, pa ga pitaj ili pogledaj na youtube da li konkretno taj model melje lesnike, bademe...tj dal pravi paste. za to ti je zbilja bolji multipraktik :-) /a moulinex  multipraktici su nekada bila jako, jako dobri, moja prijateljica ima neki koji joj je bio poklon na vencanju, dakle 25 godina sigurno ima, a jos melje i radi savrseno, ona bas jako cesto pravi te neke paste od orasastih plodova. za ove danasnje stvarno ne znam.

Link to comment

samelji pecene lesnike tako da budu tecni.

istopi crnu cokoladu, umesaj u lesnike, ukljuci blender i sipaj malo mleka do zeljene gustine. ako bude i redje, u frizideru ce se stvrdnuti.

 

super je kombo i badem, crna cokolada i bejliz. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...