Jump to content
IGNORED

Kindle


Recommended Posts

Moze jos jedna informacija, vidim da sony ima neku svoju biblioteko, cuo sam da je on i pogoniji sto se tice dolazenja do knjiga, zna li neko nesto vise o tome?(pravim komparaciju kindla i sony)
sony podrzava epub i jos neke formate, a kindle podrzava mobi format.posto koristimo u kuci oba formata, moj utisak je da je epub nesto cesci format od mobija.
Link to comment
Ja sam naručio paperwhite. Za 15tak dana mi stiže iz uk. Ticer me već na fb nazvao mekuscem zbog urađenog svetla :lol:Napisacu utiske kad stigne.Послато са GT-I9100 користећи Тапаток 2
Ja imam Paperwhite vec 2-3 sedmice i super mi je. Druge nikad nisam koristio pa nemam pojma koja je razlika. Narucio sa Amazona, paket sa punjacem i crnom koznom futrolom cca 168$.Imam nekih 33k knjiga za Kindl pa slobodno napravi neki spisak, mogu da ti prodam™ na mejl ili nesto slicno.Ponuda vazi i za ostale eminentne™ forumase.
Link to comment

Djuture ima brat bratu 18 GB dakle zaboravi :)Nemam spisak, kretenski mi je sve to organizovano, po pocetnim slovima prezimena pa svaki autor ima svoj folder itd... dakle trebalo bi mi oko 27 godina da napravim neki spisak.

Link to comment

Nerazumem™ a nisu mi tu sad da probam :/Drzim ih na eksternom disku posto bi mi laptop eksplodirao da prebacim sve na njega. Probacu svakako, bice super ako upali.edit: sad probao sa nekim drugim folderom da vidim sta se desava al slabo mi nesto ide. Moraces da mi das preciznije instrukcije (kao retardu).Mrzim kompjutere.

Edited by Feindouno
Link to comment

Ja sam kupio nekih 1400 knjiga u mobi formatu plus neki kembrizov folder sa hiljadama knjiga u pdf formatu. Nemam pojma kada cu ih procitati. Da ne pominjem ono sto zaista kupim sa amazona. A ne znam ni gde da pocnem :(

Link to comment
Moraces da mi das preciznije instrukcije
Pretpostavicu da znas da udjes u Command prompt i da se odveslas do zeljenog diska i foldera na njemu (ako ne, vici, pa ti objasnimo korak po korak).Kad se nadjes u folderu za koji hoces spisak, kucas dir> proizvoljno_ime_buduceg_fajla.txt i lupis enter. To ti u tom folderu napravi tekst fajl sa spiskom svega u folderu. Easy peasy.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...