Jump to content
IGNORED

Kindle


Recommended Posts

Nisam to rekao zato što je to neki novi feature, nego zato što je neko u ovoj temi rekao da Touch odjednom nema rotaciju i da ga zbog toga kao model treba izbegavati.BTW, rotacija nije automatska zato što nema senzora.

Edited by Razzmatazz
Link to comment

Tja. Ja sam se primo na fire kada sam video reklamu. A posle sam skapirao da mi obican kindle keyboard radi posao. Doduse voleo bih posedovati dx ali je ipak preskup.

Link to comment
  • 2 weeks later...
Nisam to rekao zato što je to neki novi feature, nego zato što je neko u ovoj temi rekao da Touch odjednom nema rotaciju i da ga zbog toga kao model treba izbegavati.BTW, rotacija nije automatska zato što nema senzora.
Ja sam rekao. To sam posle našao među komentarima kupaca na Amazonu, a potvrdili su mi i iz Kindle supporta. Zato sam ga i vratio i uzeo običan, od $79, gde rotacija lepo radi. Kako prebacuješ u landscape? Možda su to dodali u nekoj novoj seriji?edit: nađoh, to su dodali tek od verzije 5.1.0, u aprilu ove godine:http://www.geeky-gadgets.com/kindle-touch-5-1-0-update-adds-landscape-support-international-languages-and-more-12-04-2012/Dobro su se setili... <_< Edited by Al-Khwarizmi
Link to comment
Kindle Touch nije Kindle. To je Touch. Dakle, jasno.
Touch jeste Kindle, ima e-ink, samo umesto dugmića ima touch screen.Kindle Fire je druga priča, on nije Kindle već kastimizovan Android tablet.
Link to comment

uča ima odnos prema kindle touchu kao prema onima koji nisu služili vojsku :D ja volim sve gedžete pipkavce i u početku mi je bilo teško da se naviknem da ne mogu da okrećem strane pipkanjem po ekranu, al sad sam se navikla i mislim da se ne bih menjala za touch. odlična sprava ovaj kindl. u teoriji (dok ga nisam imala) mi je bilo bez veze pomisao da čitam knjigu sa ekrana, ali u praksi u trenutku kad sam ga dobila sve moje dvojbe pale su u vodu. u svakom trenutku u tašni/džepu imam preko 200 knjiga teških svega nekoliko grama. prajsles. knjige su i dalje za policu, naravno :D sve u svemu, onom ko je izmislio kindl hvala do neba (a i onom koji mi ga je poklonio). kad pomislim samo koliko me je puta klepio po nosu noću kad zadremam dok čitam, da sam držala knjigu u ruci do sad bih već bila na pacijent nekog plastičanog hirurga.

Link to comment
  • 2 months later...
  • 4 months later...

Imam dilemu koji naručiti, kindle white ili sony prs-t2, bio sam za prvi, dok nisam čuo za dictionary koji poseduje sony, to mi zvuči kao sasvim fina stvarčica. Ima li nekog ko je imao iskustva sa oba, kompetentan da uputi neki savet? :)

Link to comment
Imam dilemu koji naručiti, kindle white ili sony prs-t2, bio sam za prvi, dok nisam čuo za dictionary koji poseduje sony, to mi zvuči kao sasvim fina stvarčica. Ima li nekog ko je imao iskustva sa oba, kompetentan da uputi neki savet? :)
Nemam oba, ali imas recnike i na Kindle-u... Edited by historian
Link to comment

Ja sam naručio paperwhite. Za 15tak dana mi stiže iz uk. Ticer me već na fb nazvao mekuscem zbog urađenog svetla :lol:Napisacu utiske kad stigne.Послато са GT-I9100 користећи Тапаток 2

Link to comment
  • 2 weeks later...

Moze jos jedna informacija, vidim da sony ima neku svoju biblioteko, cuo sam da je on i pogoniji sto se tice dolazenja do knjiga, zna li neko nesto vise o tome?(pravim komparaciju kindla i sony)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...