Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Oduševile me neke kuće u Futoškoj u NS, pa gledam po katastru ko su vlasnici. Petar Matijević i Rodić MB, objekti upisani u legalizaciji. :lolol:

 

I hotel Prezident isto izgrađen bez dozvole, ali još nije legalizovan, za razliku od gore navedenih.

Link to comment
5 minutes ago, napadaj said:

Oduševile me neke kuće u Futoškoj u NS, pa gledam po katastru ko su vlasnici. Petar Matijević i Rodić MB, objekti upisani u legalizaciji. :lolol:

 

I hotel Prezident isto izgrađen bez dozvole, ali još nije legalizovan, za razliku od gore navedenih.

Sledeći put dođi da ti pokažem zamak na Adicama, sve sa grbom na kapiji... :D

 

 

  • +1 1
Link to comment

samo da pohvalim Jkp Cistocu na expresnom reagovanju iako  je i greska njihova ali dobro..naime 26.06. je bila akcija ciscenja priobalja Dunava kod mene u selu i bas ispred moje ulice je ostala 1 gomila smeca u dzakovima,pola kade i svakakvo jos smece ..nemam pojma verovatno je bio pun kamion koji je skupljao a posle se zaboravilo i to je tako stajalo 10dana da bi jutros ja pozvala da prijavim a oni dosli vec popodne da pokupe :ohmy:

Link to comment
https://www.021.rs/story/Novi-Sad/Vesti/310540/FOTO-VIDEO-Velika-Z-dobrodoslica-pred-Exit-Most-kej-i-Gradic-isarani-simbolima-ruske-agresije.html
 
To je to. Moderni Novi Sad.
 
Još kad bi znali da englezi/stranci već godinama ne dolaze na exit ali dobro...patrijote i inteligencija [emoji16]

Ali ovo opravdanje za otkazivanje ukrajincima...
Mad njima još bolje idu na more [emoji12]



....shiit has hit the fan.
Link to comment

ima li nekakav ( vanredni) prevoz ( minibus, kombi, bus..) iz novog sada u beograd veceras tj kad zavrsi nik cave? prvi voz je 6-7, autobusa isto nema do jutra. 

ne bleji mi se do jutra tamo, nemam ni smestaj, sta god sam trazio preskupo ili predaleko.

 

Link to comment

Pogacary protestuje ispred Skupstine koja ce danas izglasati famozni urbanizacioni plan kojim ce se dzepovi lokalnih biznismena i stranih partnera dodatno puniti uz, izmedju ostalog, unistavanje dela obale Dunava sa preko 70 autohtonih vrsta flore i faune.
Mislim, cima i mene ovo dosta je bilo, dole vlast, cuvamo prirodu, ali kada vidim kako se celavi Vucicev izaslanik podsmeva svemu tome sa "mirno spavam" i "ja sam struka" dodje mi samo da zaplacem od muke. Do te mere je sve ovo nakazno i odvratno.
Jbt, poslali su (opet) maloumnu, placenu, nasmrkanu i vidno uniformisanu privatnu vojsku na grupu gde, kad sam ja prosao, nije bilo vise od stotinak ljudi, mahom starijih, penzionera i zena.

U evropi, bio jednom grad
svi ga znali kao Novi Sad

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk



  • +1 2
  • Tužno 3
Link to comment
9 minutes ago, lord_s said:

Pogacary protestuje ispred Skupstine koja ce danas izglasati famozni urbanizacioni plan kojim ce se dzepovi lokalnih biznismena i stranih partnera dodatno puniti uz, izmedju ostalog, unistavanje dela obale Dunava sa preko 70 autohtonih vrsta flore i faune.
Mislim, cima i mene ovo dosta je bilo, dole vlast, cuvamo prirodu, ali kada vidim kako se celavi Vucicev izaslanik podsmeva svemu tome sa "mirno spavam" i "ja sam struka" dodje mi samo da zaplacem od muke. Do te mere je sve ovo nakazno i odvratno.
Jbt, poslali su (opet) maloumnu, placenu, nasmrkanu i vidno uniformisanu privatnu vojsku na grupu gde, kad sam ja prosao, nije bilo vise od stotinak ljudi, mahom starijih, penzionera i zena.

U evropi, bio jednom grad
svi ga znali kao Novi Sad

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk


 

Evo i ovde kako to izgleda...

 

 

 

https://www.facebook.com/Radio021/videos/634008647649718

 

Pogledajte ovo sa facebooka, obavezno...

  • Tužno 1
Link to comment

Proguraće govnari novi GUP, bez obzira na proteste. Velika je lova u pitanju da bi se dovela u pitanje zbog nekih tamo aktivista i protestanata.

Link to comment
Just now, Filozof manijak said:

Proguraće govnari novi GUP, bez obzira na proteste. Velika je lova u pitanju da bi se dovela u pitanje zbog nekih tamo aktivista i protestanata.

Pa da...

 

Svi su se oni dogovorili...

 

Kažm ja, salaš ili vikendica na Fruškoj Gori... Pa dok se i tamo ne dosete da dođu da investiraju™...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...