Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

35 minutes ago, InvisibleLight said:

a najbolji su ovi s tnjitera sto se jos uvek iznenadjuju na nereagovanje il blago reagovanje canka i njegovih kreatura koji se prodali za sinekurice i upravne odbore..

 

Najbolji sa tvitera su decaci i devojcice koji na ove snimke kazu "E sad ih imamo..zapamceni su" i tako vec godinama.

 

Oni ce sa pamte i da se ne cimaju..a njihovi ce unuci da ciste ono posrano na ulici, sto je posrano u nase vreme.

  • Tužno 1
Link to comment

Fascinantno je kako im se uvek i svuda izlije partijsko obezbeđenje, a policija izigrava nezainteresovanu stranu u sukobu. Nemaju poverenja da će murija štititi institucije režima, a baš mi idu nekako u paru, ili mora i B liga radikalčina/probisveta da opravda plate i fiktivna radna mesta, pa se onda neumorno pogrešno dokazuje. Elem, negde bi padale vlade zbog ovakvih stvari, a ovde je samo još jedan dan u provizorijumu, ajde razlaz, sutra sledi sledeća debilana režima, koja će prekriti lagano onu prethodnu. 

  • +1 1
Link to comment

Problem je što će ove falange batinaša biti angažovane prekovremeno kad partija bude izgubila izbore i morala da preda vlast. Inkorporilrali su batinaše i krimose u svoje redove i uveli ih u mejnstrim, to nikako ne valja. Takvi ljudi se ne odriču svojih lagodnih pozicija i beneficija zbog nekakvih trivija kao što su izgubljeni izbori.

  • +1 4
Link to comment
3 hours ago, Filozof manijak said:

Problem je što će ove falange batinaša biti angažovane prekovremeno kad partija bude izgubila izbore i morala da preda vlast. Inkorporilrali su batinaše i krimose u svoje redove i uveli ih u mejnstrim, to nikako ne valja. Takvi ljudi se ne odriču svojih lagodnih pozicija i beneficija zbog nekakvih trivija kao što su izgubljeni izbori.

Baš to. Kada ovi budu silazili sa svog krvavog trona ima da nastane pravi haos i tek će se tada videti njihovo kompletno ludilo. 

  • +1 1
Link to comment

Bilo je više ovih video poziva nego ljudi večeras.

Ja se uvek razočaram koliko malo ljudi se skupi (iako poučen iskustvom očekujem minimum) ali ipak u većini slučajeva opet odemo na sledeći protest.

  • +1 3
Link to comment

Ovo je negde oko pola osam, kad su samo busevi ostali na bulevaru, a automobili se razišli.

Ne da mi se da brojim, al odozdo je izgledalo da nas je više.
Kakvo sedište-takvo gledište, rekao bi stari Marfi.

 

EDIT.
Brojao sam , oko hiljadarke ... Mea culpa.

 

svi.jpg

Edited by Pegin
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...