Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

14 minutes ago, John Coltrane said:

 

To je onda ovo ako je Supernova

https://mojasupernova.mts.rs/Privatni/Televizija

 

 

bem li ga dzone, video sad kad bio u srbiji da drugar ima arene pa pogledao na netu sta nude pa maznuo sifru. On ima https://mojasupernova.mts.rs/Privatni/Paketi/Super-PLAN-2 

 

trebalo bi da je u paketu i 3 naloga za mobilnu ali danas kad sam instalira pise mi na nekim kanalima da je dostupno samo 7 dana (arene su ok). Iskreno, koliko sam danas guglao nisam previse pozitivnih stvari video. Kao sto rekoh, kastovao sa mobilnog veceras pregled PL-a slika odlicna, ne kasni ni sekundu osim sto moram da "hakujem" apowermirror jer mi komp nema miracast (kako god da se zove) a .apk u android okruzenju na windowsu ne valja nicemu.

Link to comment

Blumberg pokrenuo sajt u 5 varijanti za sve bivše republike osim CG. TV kreće sledeće nedelje.

 

Quote

Bloomberg Adria, prva panregionalna, multiplatformska mreža biznis vijesti u jugoistočnoj Evropi zvanično počinje sa radom 01. jula 2022. godine. Sadržaj će prvo biti dostupan na digitalnoj platformi, dok televizija sa emitovanjem kreće sedmicu kasnije. Nova mreža vijesti, koja je usmjerena na poslovne i finansijske vijesti, bit će lansirana istovremeno na pet tržišta, putem centara u Bosni i Hercegovini, Hrvatskoj, Sjevernoj Makedoniji, Srbiji i Sloveniji.

https://ba.bloombergadria.com/ostalo/vijesti/3407/bloomberg-adria-zvanicno-pocinje-sa-radom/news/

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Zvali me iz MTS da mi ponude džabe televiziju preko boxa na dve godine sa mogućnošću raskida ugovora kad to istekne (koristim njihov internet da bih gledao EON), ja prihvatio naravno, kad ono zove me njihov majstor i pita koliko mi je TV udaljen od rutera (ceo stan daleko) jer ne šljaka preko wifija nego mora na kabl. Rekoh mu da ne dolazi, stvarno mi se ne provlače kablovi po kući pa sve i za džabe.

Link to comment

Meni ovo vraćanje u nazad, preko IRIS, baš i ne šljaka tačno kao na EON-u. Bez obzira koji je kanal u pitanju.

 

Šta je potrebno za PTC planetu? Jel registracija free ili je za nju potreban neki paket koji se plaća?

Link to comment
7 minutes ago, John Coltrane said:

Meni ovo vraćanje u nazad, preko IRIS, baš i ne šljaka tačno kao na EON-u. Bez obzira koji je kanal u pitanju.

 

Šta je potrebno za PTC planetu? Jel registracija free ili je za nju potreban neki paket koji se plaća?

za osnovnu planetu samo registracija rts osnovni kanali

za planetu + se plaća

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
30 minutes ago, renne said:

za osnovnu planetu samo registracija rts osnovni kanali

za planetu + se plaća

 

A za sadržaje tipa dok. emisije i slično?

 

Sećam se pre par godina kad se pojavila da nisam mogao da je instaliram ni na kompu (tačnije 3 kompa) ni na mobu. Evo sad se registorvao ali verifikacioni mejl još nisam dobio. Pokušao preko FB, otvorio drugi prozor i vrtelo par minuta i batalio.

Kakvi amateri jbt :isuse:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...