Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

4 hours ago, Hermetico said:

Dom u Zvečanskoj i onaj u Jerkoviću (Zmaj, valjda) zatvoreni su na dve nedelje. 

 

A gde su otišla deca koja u njima žive? Ili su unutra, a ne smeju napolje?

Link to comment
8 hours ago, Tihajeza said:

 

A gde su otišla deca koja u njima žive? Ili su unutra, a ne smeju napolje?

Deca tu žive, deca su unutra. Ali niko iz tih domova neće iću u školu dve nedelje.

Link to comment

bogami mozda cu se ispravljati uskoro, dosta bolesnih roditelja, navodno :unsure:

 

naravno shkole kriju svakog partizana ko da je njihov :lolol:

Edited by gospa buba
Link to comment

Kako se ponašate vi koji imate starije roditelje, tetke, babe, dede...jel' se viđate, ručate zajedno i slično. Naravno, ko živi zajedno ili su im najdraži u domovima su sigurno još mnogo više opterećeni. Ja moje od 80-tak godina samo na otvorenom u poslednje vreme(a i neko malo duže naredno vreme izgleda :( ) pa ne znam da li preterujem pošto se oni malo bune tipa, pa čuvate se vi, neće ništa i tako to... 

Link to comment

Cuh malopre pricu iz jednog javnog preduzeca, da ce u narednih 10ak dana krenuti "rad" od kuce tj smanjivanje broja zaposlenih po upravnim zgradama preduzeca. Izgleda da se korona setka vise nego sto su ocekivali.

Link to comment
8 minutes ago, Milosh76 said:

Cuh malopre pricu iz jednog javnog preduzeca, da ce u narednih 10ak dana krenuti "rad" od kuce tj smanjivanje broja zaposlenih po upravnim zgradama preduzeca. Izgleda da se korona setka vise nego sto su ocekivali.

kod nas od ponedeljka komercijala na "kucnom" rezimu. mi ingovi jos ne znamo, ali velike su sanse da cemo i mi... na terene se ide.

doduse, privatna firma.

Link to comment

Пензионери из Пожаревца претходне викенде закупљивали аутобусе и одлазили на излете по Србији. Увече фул програм - кафана и музика :s_w:

  • Hvala 1
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...