Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

dobro ako je zadato javno raspushtanje na 10x vishe dnevno nego proshli put, koliko imamo vremena da pozavrshavamo poslove pre lokdauna? mesec? mesec ipo, sa urachunatom nevericom sistema shta se deslo? :unsure:

sent from bubamoto

Link to comment
21 minutes ago, gospa buba said:

dobro ako je zadato javno raspushtanje na 10x vishe dnevno nego proshli put, koliko imamo vremena da pozavrshavamo poslove pre lokdauna? mesec? mesec ipo, sa urachunatom nevericom sistema shta se deslo? :unsure:

sent from bubamoto
 

tako nešto. ja računam, najkasnije do sredine oktobra.

Link to comment
tako nešto. ja računam, najkasnije do sredine oktobra.
i ja tako mislim. da zakazem kome treba neke doktore i ustanove chim izadju iz kovida, tako sam i proshli put, 3 meseca se vozim na odushevljenju kako sam bila pametna :isuse: :dry:

pretpostavljam da ceno tako svakih malo meseci, ko homer simpson kad ga udara struja iz iste sijalice 15 puta i svaki put se isto iznenadi :isuse:

sent from bubamoto

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Све је ово већ виђено, сад се креира атмосфера опуштања и нормализације стања као у мају а потом од почетка или краја октобра (у зависности од временских прилика) следи нови круг мера.

Link to comment

jasno, ali nisam nachisto ni to povuci potegni svaka 3 meseca koliko je zdravo za srpsku glavu unsure.gif

 

to pitanje obavezne relaksacije, koja.je istovremeno i zasluzena, jer mi zasluzujemo***, u vreme kad bog zna kad ce zaista ikad biti normalno na stari nachin, ne znam koliko je pametno. ne znam ni u ratu da se pishu primirja bash kvartalno...

 

***kao shto novo normalno nije bash normalno, tako ni novo strashno nije bash strashno :dry:

 

sve zavrshavajte shta imate od 20..avgusta pa dokle moze.

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

 

 

Link to comment

E, ni paljenje nije kao sto je nekad bilo...

Mozemo da pocnemo da racunamo vreme po novom, nece trebati cak ni neki posebni softverski zahvati:

Na primer:

sada je 2020 godina...

2019. je 1. godina BC, 2000. 20. godina BC..., skracenicu tumacite sami, a svako za vezbu neka izracuna koje je godine BC rodjen...:fantom:

Naredna, 2021, moze da bude, ako se drzimo konvencionalnog zapadnog obelezavanja, 1. godina AC...

Predlozi i sugestije dobrodosli... :fantom:

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...