Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

3 hours ago, Haralampije said:

Prosao pored dve banke, svi nesto cekaju u redu, nabili se na pola metra-metar, 2/3 nema masku ili je nosi oko vrata. Zatim otisao u Univer, pola osoblja nosi masku, pola ne, kupci isto. Tesko ce ovo ici na bolje, kako objasniti znacaj maske nekima koji duze mogu da rone  nego da razmisljaju :isuse: 

U mom Univeru ne puštaju bez maske unutra i to poodavno. Sad sam bio u drugom koji nema čuvara i samo 1 čovek nije nosio masku, obratio sam pažnju. Sad za vikend kad smo bli u Beloj Crkvi tamo je pandemonijum na plaži, ali u prodavnicu ne možeš ući bez maske, u Gomexu smo kupili masku da bi ušli.

Link to comment
26 minutes ago, sherman said:

meni je skroz gotivno sto klinci vise ne mogu da sede po kaficima posle 23h, pa su prinudjeni da ispred moje zgrade skoro svake druge noci otpanjuju muziku i urlaju kao babuni u parenju. prvo se krene sa nekom laganicom, rasta, jala, bula, onda kasnije kad se malo popije krecu ceca i jeca za pristune devojke, kao rodna ravnopravnost na borcanski nacin,  onda obavezno ide splet kosovskih pesama gde se cela prica malo uzbilji i svi se na po sekudnu zapitaju da li je ok da ovako locu ko da sutra nema dok nam otimaju kosmet, a onda kad se umore od tezine vracanja kosova ide se na tesku artiljeriju, znaci sinan, znaci mile, znaci jashar i ipce, ravnopravno da se nijedan ne naljuti, a onda se neko prizove pameti zbog previse muslimana po kubnom metru muzike i krene sa bajom malim knindzom koji zavija kao da je upravo tu sa njima i to najpijaniji, pa red vukova sa manjace, pa ej da mi je vidjeti plitvice, i tako dok ne popadaju u cik zore. 

maske ne nose. 

 

 

Dobro brt, kakav narod takva i drzava, ne može bolja država za takvu mladost niti će ta mladost ikada da pravi Državu. Koji će im kurac. Reko ti ja i na onom topiku al ti nikako da prezubčiš što kažu moji Paraćinci :fantom:

 

 

Link to comment
39 minutes ago, Halvard said:

Mora da živim u nekakvom bablu u kom 99,9% ljudi nosi maske u zatvorenom, a gomila njih i na ulici.

 

Isto. U svakoj prodavnici u krugu gde zivim uvek svi nose maske. Usralo nas

Link to comment
7 minutes ago, mackenzie said:

^^^ bolje i to sve nabrojano nego da slušaju darkwood dub i obojeni program.

al opet bolje da slusaju i nemirne pingvine sa onom pesmom ne mogu da da da da, nego da furaju takve zute uznemirujuce fotelje

 

u borci se ne nose maske kao na nbgd, ali se sigurno nose vise nego u sremcici

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

Slaba vam je ta teorija sa muzičkim ukusom i razvijenošću države.Jako neinteligentna i van svakog dodira sa realnošću,našom i stranom(tih "razvijenih" zemalja) realnošću.

Edited by Milošica
  • +1 4
Link to comment

Danas gledam dva komunalca bez maske kako opušteno ulaze u Žar Mance na Vidikovcu.

Em zajebancija u radno vreme, em poseravanje na državne mere, i onda su građani kao krivi što nisu savesniji...

Ljudi, mi smo super. Država nam je sranje.

Sent from fav toy

Link to comment
I ovde po blokovima svi su sa maskama u objektima
Ne pamtim kada sam video nekoga bez maske
jako rerko, plus solidna ekipa i po ulicama. ali nbg je od pochetka krize na nivou i izvolte u salonu :hihi:

sent from bubamoto

Link to comment
4 hours ago, sherman said:

meni je skroz gotivno sto klinci vise ne mogu da sede po kaficima posle 23h, pa su prinudjeni da ispred moje zgrade skoro svake druge noci otpanjuju muziku i urlaju kao babuni u parenju. prvo se krene sa nekom laganicom, rasta, jala, bula, onda kasnije kad se malo popije krecu ceca i jeca za pristune devojke, kao rodna ravnopravnost na borcanski nacin,  onda obavezno ide splet kosovskih pesama gde se cela prica malo uzbilji i svi se na po sekudnu zapitaju da li je ok da ovako locu ko da sutra nema dok nam otimaju kosmet, a onda kad se umore od tezine vracanja kosova ide se na tesku artiljeriju, znaci sinan, znaci mile, znaci jashar i ipce, ravnopravno da se nijedan ne naljuti, a onda se neko prizove pameti zbog previse muslimana po kubnom metru muzike i krene sa bajom malim knindzom koji zavija kao da je upravo tu sa njima i to najpijaniji, pa red vukova sa manjace, pa ej da mi je vidjeti plitvice, i tako dok ne popadaju u cik zore. 

maske ne nose. 

 

Ovako izgleda i prosecna zurka kod nas na Ostrvu, mada ume da bude i hard varijanta kad se pocne od Vozi me do Pala preko Ledina, pa mozes da zamislis kako ide dalje. Mada nesto ne cujem Ostrvo poslednjih dana.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...