Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

On 31.7.2020. at 22:51, fandorin said:

Ugljanin jeste stomatolog

Ugljanin je mom kumu popravljao zube - kaze kum da je u to vreme bio ok stomatolog/zubar. Kum se cim'o iz Rashke u Novi Pazar - izgleda da je vredelo.

Link to comment
31 minutes ago, Haralampije said:

Poceo sam da verbalno napadam mandrile bez maske po prodavnicama. :D

Juce sam ovde napisao kako je pola ljudi ne nosi maske u Univeru, danas odem do Maxija i sasvim suprotno. Valjda se potrefilo (oce i tamo  mesari da ne nose) ali svi kupci i prodavci su imali maske! Osim jednog celavog silosa koji izgleda kao neki krimos i njegove debele gospodje.Tip paja po celoj radnji, trpa u velika kolica i usput glaba neku kiflu..bez maske. Kad sam naisao na njih pitam jel primetio da se razlukuje od ostalih posetilaca, on kao tele gleda i kaze : Sto?

Paa, zemljace nemas masku! Kaze da mu nije potrebna. Ja ga pitam jel zna da postoji naredba da svi nose maske u zatvorenom i misli li da je on najpametniji a on gleda jedno dve sekunde i kaze : Gledaj svoja posla a ja cu svoja! Gospodja se smeje! Pogledao sam ga kao hrpu govana i cak je izgledalo kao da bi da me mozda udari ali kako ces kasikom na buldozer, ipak sam ja stokilas od skoro dva metra :) 

 

Ako ni to ne upali, sledeći korak je očigledan.

They Live- Rowdy Roddy Piper “I have come here to chew bubblegum ...

  • +1 2
Link to comment
40 minutes ago, Haralampije said:

Poceo sam da verbalno napadam mandrile bez maske po prodavnicama. :D

Juce sam ovde napisao kako je pola ljudi ne nosi maske u Univeru, danas odem do Maxija i sasvim suprotno. Valjda se potrefilo (oce i tamo  mesari da ne nose) ali svi kupci i prodavci su imali maske! Osim jednog celavog silosa koji izgleda kao neki krimos i njegove debele gospodje.Tip paja po celoj radnji, trpa u velika kolica i usput glaba neku kiflu..bez maske. Kad sam naisao na njih pitam jel primetio da se razlukuje od ostalih posetilaca, on kao tele gleda i kaze : Sto?

Paa, zemljace nemas masku! Kaze da mu nije potrebna. Ja ga pitam jel zna da postoji naredba da svi nose maske u zatvorenom i misli li da je on najpametniji a on gleda jedno dve sekunde i kaze : Gledaj svoja posla a ja cu svoja! Gospodja se smeje! Pogledao sam ga kao hrpu govana i cak je izgledalo kao da bi da me mozda udari ali kako ces kasikom na buldozer, ipak sam ja stokilas od skoro dva metra :) 

boj ne bije svijetlo oruzje, vec boj bije srce u junaka

Link to comment
52 minutes ago, Goranz said:

 

Ako ni to ne upali, sledeći korak je očigledan.

They Live- Rowdy Roddy Piper “I have come here to chew bubblegum ...

Sve imam osim AM zastave, jel može bez tog?

Edited by Haralampije
Link to comment
3 hours ago, Haralampije said:

Poceo sam da verbalno napadam mandrile bez maske po prodavnicama. :D

Juce sam ovde napisao kako je pola ljudi ne nosi maske u Univeru, danas odem do Maxija i sasvim suprotno. Valjda se potrefilo (oce i tamo  mesari da ne nose) ali svi kupci i prodavci su imali maske! Osim jednog celavog silosa koji izgleda kao neki krimos i njegove debele gospodje.Tip paja po celoj radnji, trpa u velika kolica i usput glaba neku kiflu..bez maske. Kad sam naisao na njih pitam jel primetio da se razlukuje od ostalih posetilaca, on kao tele gleda i kaze : Sto?

Paa, zemljace nemas masku! Kaze da mu nije potrebna. Ja ga pitam jel zna da postoji naredba da svi nose maske u zatvorenom i misli li da je on najpametniji a on gleda jedno dve sekunde i kaze : Gledaj svoja posla a ja cu svoja! Gospodja se smeje! Pogledao sam ga kao hrpu govana i cak je izgledalo kao da bi da me mozda udari ali kako ces kasikom na buldozer, ipak sam ja stokilas od skoro dva metra :) 

Samo "ah, ok, gledam svoja posla", skines svoju masku i pocnes da kasljucas... :)

 

Link to comment

Video sam malopre na b92 da se pripremaju mere za strance, i da ce biti obavezan PCR test ili karantin u trajanju od 2 nedelje prilikom dolaska u SRB.

Imam jedno pitanje pa ako neko zna odgovor, znacilo bi mi

Da li se ovo odnosi i na ljude koji nisu stranci ali rade van granica drzave Srbije?

Pitam jer planiram da dodjem u SRB pa da znam sta me ceka

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Link to comment

Ako su mere za strance državljanin Srbije se na bi mogao smtrati strancem nikako, pa i ako dolazi iz inostranstva.

 

Druga je stvar ako su mere za sve koji ulaze u Srbiju, ali onda je to nezavisno od državljanstva, pa bi pominjanje stranaca bilo besmisleo u vesti koja se navodi.

Link to comment

bilo bi logicno da su to mere za sve koji ulaze u srbiju (iz podrucja gde epidemija divlja) nezavisno od toga ciji su drzavljani. svugde je tako. i u prvom talasu su svi koji su dolazili morali ili u karantin ili u samoizolaciju. nije postovano al tako je bilo propisano.

 

a ovo sa pominjanjem stranaca je moguca novinarska podmetacina da se vidi da i mi zatvaramo granice strancima a ne samo oni nama. tante za kukuriku.

 

 

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Have_Fun said:

Video sam malopre na b92 da se pripremaju mere za strance, i da ce biti obavezan PCR test ili karantin u trajanju od 2 nedelje prilikom dolaska u SRB.

Imam jedno pitanje pa ako neko zna odgovor, znacilo bi mi

Da li se ovo odnosi i na ljude koji nisu stranci ali rade van granica drzave Srbije?

Pitam jer planiram da dodjem u SRB pa da znam sta me ceka

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 

Upravo to sto si prinudjen da pitas bi trebalo da te odvrati od planova...

Ako nije bas pod moranje, ovaj prostor na kome se odluke donose na dnevnom nivou a menjaju jos cescce je za izbegavanje !

mi koji smo ovde jbg, ali ko se vec spasao - sta ce mu to u zivotu

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...