Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

jbg, nisam dugo bio kuci, pa sam kontao da iskoristim ovaj odmor koji moram da potrosim i dodjem dok je mirnije na poslu.. jer ako ne dodjem u skorije vreme, onda verovatno nista od dolaska do sledece godine.. a ove nisam bio zbog raznih problema sto s papirima sto s projektom pa sam zestoko nostalgican i sve mi nedostaje :)

Link to comment

moju drugaricu isti problem muči

ima kartu kupljenu za 17. ponedeljak

 

e sad, ako ovi nešto u međuvremenu izmisle, može da joj bude problem

jer u holandiji ne može baš da se testira kad joj padne na pamet

 

ali ja nešto razmišljam da će onda valjda biti moguće testirati se ovde ? pa da se izbegne tak karantin ?

 

ili će tek onda gužve za testiranje postati nesnosne :wacko:

Link to comment
46 minutes ago, Have_Fun said:

jbg, nisam dugo bio kuci, pa sam kontao da iskoristim ovaj odmor koji moram da potrosim i dodjem dok je mirnije na poslu.. jer ako ne dodjem u skorije vreme, onda verovatno nista od dolaska do sledece godine.. a ove nisam bio zbog raznih problema sto s papirima sto s projektom pa sam zestoko nostalgican i sve mi nedostaje :)

Jebi ga, da si ranije došao mogao si i na vašar u Jagodini :s_d:

 

http://rs.n1info.com/Vesti/a628424/Ni-Egzit-ni-Guca-ali-moze-vasar-u-Jagodini-Markovic-kaze-to-je-zivot.html

 

PS

Sorry ako je bilo već, nisam pratio par dana pa ovo videh danas :isuse:

Edited by Партибрејкер
Link to comment

 

 

 

moju drugaricu isti problem muči

ima kartu kupljenu za 17. ponedeljak

 

e sad, ako ovi nešto u međuvremenu izmisle, može da joj bude problem

jer u holandiji ne može baš da se testira kad joj padne na pamet

 

ali ja nešto razmišljam da će onda valjda biti moguće testirati se ovde ? pa da se izbegne tak karantin ?

 

ili će tek onda gužve za testiranje postati nesnosne wacko.gif

 

Moja sestra je isla u Rovinj iz Holandije, pa je morala 2 nedelje u karantin po povratku.

 

Verovatno je slicno I za Srbiju

Link to comment
2 minutes ago, Milosh76 said:

Moja sestra je isla u Rovinj iz Holandije, pa je morala 2 nedelje u karantin po povratku.

 

Verovatno je slicno I za Srbiju

drugim rečima, lud zbunjenog :wacko:

 

a žena ne dolazi iz hira

 

ima dementnu majku koja je uglavnom ne prepoznaje , a tu majku čuvaju žene koje se smenjuju

međutim, majka sada priča kako ona ima kćerku koja je rekla da će doći ali nikako ne dolazi :cry:

pa to je da ti se totalno srce pocepa

kao i autističnom detetu, ne možeš da objasniš u čemu je problem, a ta mučena duša pati

Link to comment
drugim rečima, lud zbunjenog :wacko:
 
a žena ne dolazi iz hira
 
ima dementnu majku koja je uglavnom ne prepoznaje , a tu majku čuvaju žene koje se smenjuju
međutim, majka sada priča kako ona ima kćerku koja je rekla da će doći ali nikako ne dolazi :cry:
pa to je da ti se totalno srce pocepa
kao i autističnom detetu, ne možeš da objasniš u čemu je problem, a ta mučena duša pati
Uhhh mogu otprilike da zamislim... Pakao..

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
3 minutes ago, Frank Pembleton said:

Uhhh mogu otprilike da zamislim... Pakao..

.... Shiit has hit the fan!
 

Ma da. Užas jebeni.

 

Razumem kako je i tebi.

 

Moja majka je u domu provela poslednjih 6 meseci života i nije prošao niti jedan jedini dan da nisam provela bar sat vremena sa njom. I opet mi je bilo jako teško.

Ne znam kako bih preživela u ovakvoj situaciji.

  • +1 1
Link to comment
22 minutes ago, dùda said:

drugim rečima, lud zbunjenog :wacko:

 

a žena ne dolazi iz hira

 

ima dementnu majku koja je uglavnom ne prepoznaje , a tu majku čuvaju žene koje se smenjuju

međutim, majka sada priča kako ona ima kćerku koja je rekla da će doći ali nikako ne dolazi :cry:

pa to je da ti se totalno srce pocepa

kao i autističnom detetu, ne možeš da objasniš u čemu je problem, a ta mučena duša pati

 

Uzas... onda nek juri avion, pa makar morala na silu u Srbiju...

 

Podrska iako je ne poznajem.

 

Meni cale je u domu, nije dementan jos uvek, mada ima epizoda kad je u svom svetu.

Link to comment

Svemocni je ono vino koje je pio pre neki dan pretvorio u eliksir mladosti te preko Nestorovica poslao po klinikama. Mnogo je jednostavno objasnjenje.

 

Kakvi qrac Rusi i njihova vakcina.

Link to comment

Neka nova matematika:

 

Quote

11. avgust 2020.
Broj hospitalizovanih pacijenata je 2.817

https://www.zdravlje.gov.rs/vest/349565/aktuelni-epidemioloski-podaci-o-novom-korona-virusu-u-republici-srbiji-za-11082020godine-.php

 

Quote

12. avgust 2020.
Broj hospitalizovanih pacijenata je 2.454
...

U poslednja 24 časa preminulo je 6 osoba.

...
U poslednja 24 časa hospitalizovano je 183 pacijenata, a otpušteno sa bolničkog lečenja 329 osoba.

https://www.zdravlje.gov.rs/vest/349605/aktuelni-epidemioloski-podaci-o-novom-korona-virusu-u-republici-srbiji-za-12082020godine-.php

Edited by vememah
Link to comment
3 hours ago, dùda said:

Ma da. Užas jebeni.

 

Razumem kako je i tebi.

 

Moja majka je u domu provela poslednjih 6 meseci života i nije prošao niti jedan jedini dan da nisam provela bar sat vremena sa njom. I opet mi je bilo jako teško.

Ne znam kako bih preživela u ovakvoj situaciji.

 

Moja nana je godinu dana u domu

 Osim one pobede korone u maju kad su nam dopustili posetu sa 5 m udaljenosti, sa maskom i vizirom, nismo je videli normalno, ni pipnuli od početka marta...

 

Od tada samo razgovor telefonom, ako se tako može nazvati razgovor sa osobom koja je blago dementna i jako slabo čuje...  Jadničak, tamo sama bez svojih, pocepam se na pola kad se setim kako na svu staračku muku, još mora da bude odvojena od porodice.

 

 

 

  • Hvala 1
Link to comment
25 minutes ago, Tihajeza said:

 

Moja nana je godinu dana u domu

 Osim one pobede korone u maju kad su nam dopustili posetu sa 5 m udaljenosti, sa maskom i vizirom, nismo je videli normalno, ni pipnuli od početka marta...

 

Od tada samo razgovor telefonom, ako se tako može nazvati razgovor sa osobom koja je blago dementna i jako slabo čuje...  Jadničak, tamo sama bez svojih, pocepam se na pola kad se setim kako na svu staračku muku, još mora da bude odvojena od porodice.

 

 

 

joooj, mogu da zamislim kako ti je :cry:

 

podrška tebi i @Frank Pembletoni @Milosh76

  • Hvala 1
Link to comment

@Have_Fun 

Koliko sam ukapirao od ranije kada kažeš kući misliš na Raču? Ovde se situacija poprilično smirila. Imaš na fejsu grupu Kragujevac protiv kovida. Tu su dnevni izveštaji instituta o broju zaraženih za ceo Šumadijski okrug. Mislim da nemaš bolji momenat za dolazak. Kada krene jesen očekuje se lošija situacija.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...