Jump to content
IGNORED

Istorija fudbala


Meazza

Recommended Posts

Secam se jos kad sam bio u zabavistu, odem kod babe i dede da me cuvaju, i iz nekog razloga su unutar ormara bili zalepljeni Toni Polster i Ali Mekoist iz Italije '90. :laugh:

Link to comment
  • 1 month later...

Svaka cast, ja jedva stigao do 85

 

Spoiler

Az, Monchengladbach (realno zicer, nego sam ubijao glavu sa nekim drugim klubovima i ola, nestalo vremena), Braga (jedan od tih), DNipro, Fulham, Gornik, Koln (zicer opet), MTK Budapest, SLovan, Standard Liege, Werder i Wolverhampton.

 

Link to comment

Schumacher-ov intervju za francuski radio RMC:

 

“Volio sam jedan na jedan duele. Nisam se bojao. Bol je u glavi. Da bih sebi dokazao da je bol samo u glavi, govorio sam svojoj supruzi: 'Ugasi svoju cigaretu ovdje, na mojoj ruci " :lolol:, prvo je objasnio onaj koji je dobio nadimak" Seviljski mesar "u izvještaju za RMC Sport . Potonji, koji je pobjedu proslavio kao da se ništa nije dogodilo, čak je uspoređivan s nacistom u svojoj zemlji.

 

“Bilo je prilično nasilnih naslova. Schumacher je izrađen od istog drveta kao i krvnici Dachaua i Auschwitza.”

Link to comment

A sto se tice poredjenja sa Maradonom, ne ide, Maradona je bio nezaustavljiva prirodna stihija i fajter pored sve one genijalnosti. To se zaboravlja kad se prica o njemu i kad ga porede sa drugim desetkama.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...