Jump to content
IGNORED

Istorija fudbala


Meazza

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Ima i do sistema takmičenja, do 1/4f Kupa šampiona ti je trebalo da prođeš 2 kola (FKP je '65 do duela sa Interom u QF došao preko Kiprana i Luksemburžana), dok u LŠ moraš da prođeš grupu i 1/8f (ili 2 grupe).

Link to comment
  • 1 month later...

Taj gol Nedeljka Oliseha sam zapamtio kao naj gol prvenstva (za mene)

 

Esid: Milojko :ziga:

 

 

Edited by Filozof manijak
Link to comment

Bila je baš gotivna ta Nigerija 1998 - Okocha, Finidi, West, Kanu, pa oni malo manje atraktivni Amunike, Amokači, Oliseh, Babangida

 

Da su tada afrički savezi imali strukturu koju imaju danas možda bi dogurali i do neke završnice WCa, pogotovo 2002.

  • +1 3
Link to comment

Tu je nigeriju vodio bora milutinovic, salomili su ih mislim danci laagano u osmini. Ali, ona nigerija iz 94, sto je dosla niotkuda, a ono sve brzi, jaki, siloviti, pritom svi s odlicnom tehnikom, tu si morao da imas roberta badja u prajmu da bi ih izbacio s prvenstva. Tu je donekle moglo da se vidi kako ce u 21. veku izgledati fudbal, brzo i direktno.

  • +1 2
Link to comment

Od 6 nigerijskih SP, 5 puta su igrali sa Argentinom i 5 puta sa nekom balkanskom zemljom u grupi.

Link to comment
  • 2 months later...

Posto je poluvrijeme pljuvanja na kult Piksija red je da mi koji ga smatramo najboljim (pored zivog Modrica) exyu igracem svih vremena damo doprinos cuvanju vatre

 

 

 

 

Screenshot_2024-08-28-12-17-54-641_com.facebook.katana-edit.jpg

  • +1 2
  • Haha 3
Link to comment

^^ Chiesa je igrao isto u toj Sampdoriji, a bili su tek 8mi na kraju sezone. Ludilo je bila Serija A 90ih.

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...