Jump to content
IGNORED

Istorija fudbala


Meazza

Recommended Posts

  • 1 month later...

Svaka cast, ja jedva stigao do 85

 

Spoiler

Az, Monchengladbach (realno zicer, nego sam ubijao glavu sa nekim drugim klubovima i ola, nestalo vremena), Braga (jedan od tih), DNipro, Fulham, Gornik, Koln (zicer opet), MTK Budapest, SLovan, Standard Liege, Werder i Wolverhampton.

 

Link to comment

Schumacher-ov intervju za francuski radio RMC:

 

“Volio sam jedan na jedan duele. Nisam se bojao. Bol je u glavi. Da bih sebi dokazao da je bol samo u glavi, govorio sam svojoj supruzi: 'Ugasi svoju cigaretu ovdje, na mojoj ruci " :lolol:, prvo je objasnio onaj koji je dobio nadimak" Seviljski mesar "u izvještaju za RMC Sport . Potonji, koji je pobjedu proslavio kao da se ništa nije dogodilo, čak je uspoređivan s nacistom u svojoj zemlji.

 

“Bilo je prilično nasilnih naslova. Schumacher je izrađen od istog drveta kao i krvnici Dachaua i Auschwitza.”

Link to comment

A sto se tice poredjenja sa Maradonom, ne ide, Maradona je bio nezaustavljiva prirodna stihija i fajter pored sve one genijalnosti. To se zaboravlja kad se prica o njemu i kad ga porede sa drugim desetkama.

  • +1 1
Link to comment
  • Redoran pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...