Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

Ma ne sumnjam da su nešto merili, ali realno sumnjam da je na opštem uzorku / nivou tek tačno.

 

Naročito što smo tek na početku. Danas je NYC gradonačelnik skoro plakao na MSNBC.

Link to comment
2 minutes ago, Ivo Petović said:

Iskreno sumnjam u to, čak imajući u vidu i prirodno flokovanje mase prema liderima u kritičnim situacijama. Mislim, čak ni ja ne mislim da ljudi baš toliko retardirani.

 

 

 

Jesu retardirani, ja sam ubedjen da je vucic na maksimumu sada. 

Link to comment
7 minutes ago, Ivo Petović said:

Ma ne sumnjam da su nešto merili, ali realno sumnjam da je na opštem uzorku / nivou tek tačno.

 

Naročito što smo tek na početku. Danas je NYC gradonačelnik skoro plakao na MSNBC.

 

jedan poll ne čini proleće ali je trend ono što se prati, a ovde je prilično jasan 

Link to comment

Morning consult koji radi nedeljni tracking je izašao sinoć sa sličnim brojkama. Najboljim od početka krize. Rejting mu raste ravnomerno među svim grupama, npr kod Demokrata je sa 16 skočio na 24% u hendlovanju krize. Naravno, uzeti sa dozom soli, i dalje su 2 polla samo i i dalje ne znamo kako će u narednim danima sve ovo da se odrazi, ali wartime president je stvarna stvar. 

Link to comment

Mislim da je to trend u svim državama. Jednostavno ljudi se izdaju u vladu kada te nešto ovako strefi. Kada prodje kriza onda dolazi do sabiranja i pada popularnosti.

 

Hollande-u, najnepopularni predsjednik fr, je rasla popularnost poslije svakog atentata.

Link to comment

Prijatno iznenadjen Demsima, što ne pristaju na ovo.

 

Deo republikanskog plana je valjda i da 500 milijardi ide korporacijama za bailout, bez da 6 meseci niko nema pravo da kontroliše kako se troši novac. Radnicima, naravno, djoka. Kaki su to zlikovci.

Link to comment
Prijatno iznenadjen Demsima, što ne pristaju na ovo.
 
Deo republikanskog plana je valjda i da 500 milijardi ide korporacijama za bailout, bez da 6 meseci niko nema pravo da kontroliše kako se troši novac. Radnicima, naravno, djoka. Kaki su to zlikovci.
Šta ti pričaš, vidiš da mustang kaže da se demsima crno piše ako uskrate bogatašima još besplatnih para da imaju i tijekom i poslije rone za drogu, kurve, bunde, poslugu, trkaće konje i jahte. Ako ne dadnu, crno im se piše.

Reklo na foxu. Amen.
Link to comment

ja pricam za $1200 po glavi ne za korporacije

prestsnitr da mi ucitavate sranja vise. smara nevidjeno. 

Edited by mustang
Link to comment
1 minute ago, mustang said:

ja pricam za $1200 po glavi ne za korporacije

Uvijek sam se pitao tko su ti jednostavni ljudi koji vrište od sreće dok im na račun kuće padaju mrvice, dok se gore na račun te iste kuće časte mesinom, kolačima, šampanjcem, kubankama i gudrom.

 

Mustang, hvala ti što postojiš.

 

I jedno pitanje, jel ti je jasan pojam paketa u zakonodavstvu, gdje se u isti paket za jedne zapakiraju mrvice, a za druge mesina, kolači... itd.? Nije?

Ma razumijem, život je dovoljno težak i bez pameti, a kamoli s njom..

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unpinned this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...