Jump to content
IGNORED

Kriza banaka u Srbiji - zatvaranje filijala, otpuštanja..


ajgor

Recommended Posts

Imamo Aik banku, i Našu Aik Banku (ex Sberbank).
Kako će se ovi sada zvati?
Nova Aik Banka?
Moja Aik Banka?
Aik Eurobank Direktna?
 
Nema više Naše, potpuno je integrisana pre desetak dana.
  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, Ayatollah said:

Da li vam radi Intesino elektronsko bankarstvo i aplikacija? Pokušavam ceo dan da proguram jednu uplatu.

 

Ja mogu da se ulogujem na app bez problema (iOs), nisam probao placanje.

Link to comment

Ja ne verujem kakav je krš Intesino e bankarstvo.

Prvi put sam ga malo više koristio, misleći biće mi lakše na računaru nego na telefonu da kopiram podatke. Izbacilo me 100x, sve autentifikuj preko smartfona, pa onda ne radi kako treba, pukne, piše da je prošla uplata a nije… with key, mobile ID, otisak prsta ili pin, pa na kraju skeniraj i qr kod koji ne prepoznaje. Dok sve to završim, sesija gotova.  :fur:

Mislim da ovakvo ne bi ni trebalo da postoji, ako je već 100% zavisno od mobilnog.

Link to comment

Meni nije radilo kako treba, ali ok, to može biti trenutno. Veći je problem to što je jako loše zamišljeno i 100% zavisno od telefona, nisam to ni shvatio do danas.

Link to comment
14 hours ago, mraki said:

Meni nije radilo kako treba, ali ok, to može biti trenutno. Veći je problem to što je jako loše zamišljeno i 100% zavisno od telefona, nisam to ni shvatio do danas.

kad su prošle godine pravili novu aplikaciju za mobilni, savetnica mi je rekla da moram da je instaliram jer će do juna e bankarstvo biti ukinuto. to me je bacilo u očaj, al sam se nekako privikla. jeste na mobilnom sve intuitivno, ali svakih mesec dana kad sednem da plaćam račune, kao prvi put. živela sam u ubeđenju da je e bankarstvo ukinuto dok na ovom topiku jms nije napisao da i dalje postoji. ali sad više ne pamtim lozinku i mrzi me da se bakćem... a koristila sam ga 10 godina i funkcionisalo je odlično. možda ti je to bila neka trenutna zbrka u sistemima...

Link to comment

@slepa živanaNe treba ti posebna lozinka, niti je to više posebna usluga, sad je integrisano. Ako imaš aktiviranu mobilnu aplikaciju, možeš da koristiš i e bankarstvo na računaru.

ideš na:

https://www.bancaintesa.rs/stanovnistvo#login

i loguješ se sa podacima koje dobiješ na početnoj strani mobilnog bankarstva, pre logovanja klikneš na #withKEY opciju i uneseš te podatke u računar.

 

 

Edited by mraki
  • Hvala 1
Link to comment



jeste na mobilnom sve intuitivno, ali svakih mesec dana kad sednem da plaćam račune, kao prvi put.


Pa app valjda omogućava da kamerom na fonu ufotkaš onaj kod na računu i tako platiš.
Link to comment
14 minutes ago, vememah said:


 

 


Pa app valjda omogućava da kamerom na fonu ufotkaš onaj kod na računu i tako platiš.

 

to da. ali plaćam kiriju sa računa na račun, prebacujem na kreditnu sa tekućeg, i svaki put kopam ponovo da se setim kako se to radi... i čini mi se da svaki put otkrijem neki novi način :lol:

Link to comment
to da. ali plaćam kiriju sa računa na račun, prebacujem na kreditnu sa tekućeg, i svaki put kopam ponovo da se setim kako se to radi... i čini mi se da svaki put otkrijem neki novi način :lol:

Napravis sablone i samo ponovos ta mesecna placanja.


Sent from my iTelephone using Tapatalk
  • +1 3
Link to comment
  • 3 weeks later...

Verovatno je svima koji su u Erste banci stigao mejl, ali...

"Poštovani/a,

Kao što smo Vas već obavestili, tokom prvomajskih praznika, u periodu od 28. aprila do 3. maja, prelazimo na novi informacioni sistem.

Imajući u vidu da je ovo složen proces, biće nam potrebno nekoliko neradnih dana kako bismo ga uspešno sproveli.
U nastavku Vam šaljemo više detalja o načinu rada tokom navedenog perioda."



....shiit has hit the fan.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...