Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Uzas, ceo vikend. Danas uhvacen Lester i St.Galen, pao Verdera i Sturm.


Lester bio fix dana. Vila je solidna za tek promovisanu ekipu ali su gubili bodove protiv  onih iz tzv. Top 6 - Liverpula, Chelskija, Citija i X sa UTD.

St.Galen takodje dvojka i kvota 1,8, cist da cistiji ne moze biti (4 pobede u zadnjih 5 kola).

Jos zalije mi je sto nisam smeo Servet-ljudi u zadnjih mesec dana tukli i YB i Bazel i to sa nulom (2:0 i 3:0) i oni su danas dosli 0:5 kod Ciriha. Kvota 2,9.

 

Sreca te je ostalo jos samo 1 kolo u Evropi, tesko se napravi tiket za nedelju ako se nesto ne siluje, a subotom se skrkne bar 4,5 tekmi koje mi figuriraju kao jaki fiksevi i ponekad omanem u "uzem izboru".

Link to comment

Sutra sitno, pa u utorak da probam nesto ozbiljnije. Prodje neka kvota 5+ na hokeju, no to je sitno, u odnosu na glavne stvari. Always Ready 0-0 poluvreme, prilicno neocekivano.

Edited by Miljenko
Link to comment

Bolivijci rutinski. Jedan gol ukupno u prvom poluvremenu i 9 u drugom. Moram izbegavati duele timova sa zacelja, ma koliko verovatni bili. Werder je ostao na nuli protiv najgore odbrane lige.

Krece NHL, mozda i to bude ok.

Link to comment

2/3 (fudbal 1/2, NHL 1/1), Bolivar je dosao 6+, prosao je prateci hokejaski tiket (8+ kvota). Slab fudbalski vikend. Dosta iznenadjenja, a ni golova bas nije bilo tamo gde treba. Bolivijci su sporo krenuli, ali je usledilo zatrpavanje u drugom poluvremenu obeju utakmica. Basel ok, dok su Nemci razocarali jednim, kasnim golom. NHL lagano, bez cekanja EN gola. Evropski hokej je takodje doneo nesto, po 3 para iz Nemacke i Austrije i jedan iz Norveske, sve 5+ (OT&SO). Zavrsih oko nule na kraju. Glupav vikend, no mogao je biti i zesci minus (u petak nisam pogodio nista), da nije bilo bonus tiketa; ovako subota i nedelja na nuli, mora i to povremeno da se desi.

Minimalni ulozi danas.

 

 

Fudbal

 

Ajax II-Roda 3+

AZ II-Helmond 3+

 

Kvota 1,80.

Nakon nesto mantanja, odigrah samo Holandjane (Arsenal je nepredviljiv, Nemacka 2 mi je baksuz).

 

 

NHL

 

Tampa-NY Islanders 5+ (OT&SO)

Colorado-Calgary 5+ (OT&SO)

 

Kvota 1,53.

Nezgodni NHL parovi danas, te probah Tampu i Colorado, kao neke standarde za over.

 

NBA tiket, Indiana >209.5, Boston w1, Milwaukee w1, Houston >220.5, Chicago >207.5. Kvota 3,62.

Link to comment

1/2 (fudbal 0/1, NHL 1/1), AZ II je dosao 5+. Jos jedan dan u kome je na fudbalu pao najsigurniji par; Ajax II pada 3+, nakon 2-0 na poluvremenu; AZ II prolazi, posle 0-0 u prvih 45 minuta. NHL lagano, moracu hrabrije igrati isti (u smislu uloga). NBA nema sanse da uhvatim. Mala uplata, pa i nema razloga za nerviranje.

Jaci ulozi danas (ne bas kao sto sam planirao, no oko 6 puta veca uplata u odnosu juce).

 

 

Fudbal

 

Salzburg-Liverpool 3+

Dortmund-Slavia Prague 2+

Ajax-Valencia 2+

 

Kvota 1,81.

Duel Salzburg-Liverpool lici na zicer za golove. Dortmund i Ajax ispratih opreznije.

 

Prateci tiket, Liverpool X2, Inter 1X, Dortmund P/K1, Leipzig tim1+, Benfica 1X, Chelsea P/K1, Ajax 1X, Napoli 3+. Kvota 5,84.

 

 

NHL

 

Florida-Tampa 5+ (OT&SO)

Vancouver-Toronto 5+ (OT&SO)

 

Kvota 1,36.

Bez komplikovanja ovde, dve statisticki najverovatnije utakmice.

 

Siri NHL tiket, Pittsburgh 5+ (OT&SO), Buffalo 5+ (OT&SO), Nashville 5+ (OT&SO), Winnipeg 1X, Minnesota 1X, Dallas 1X, Edmonton 5+ (OT&SO), Arizona 1X, Vegas 5+ (OT&SO), Los Angeles 5+ (OT&SO). Kvota 9,07.

 

NBA tiket, Washington >224.5, Miami >207.5, Denver >198.5, Portland w1. Kvota 3,71.

 

Link to comment

Moze i tako da se gleda, no ako tu ne bude golova, gde ce ih biti, domacin mora napasti od starta. Ako je neko tim koji ne igra cekalicu, to su oni. Meni je to jedini siguran par za golove u oba CL dana.

Edited by Miljenko
Link to comment

Pa ja samo to i igram.:D Kvote za regularni tok su male, no sa produzetkom jos manje. U Edmontonu sam pre neki dan tako i prosao sa 2-2 u regularnom toku. U subotu je siri tiket isto imao neki 2-2, evropski hokej u nedelju takodje.

 

Imam dobar procenat kod NHL tiketa, pa ne smetaju male kvote. To je kao kod dodatnih hendikepa za MLB. Solidno povecava procenat izlaznosti.

Edited by Miljenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...