Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Just now, Miljenko said:

Verovatno nisu hteli da im ovi daju 10+komada. Jbg divlja liga, desavaju se i takve gluposti, no zato i ima dosta golova kod njih.

Dzaba sto je palo dosta golova kad če biti kvota 1

Link to comment

Verovatno. Ovo je vec slobodna procena kladionice,mada je poluvreme zavrseno. Tja, videcemo. Maler.

Bice manji dobitak od onoga sto je u stvari izaslo, plus oba bonusa kvota 1. NFL za sada ide kako treba, jedino ako San Francisco zezne protiv "pokojne" Atlante.

 

Link to comment

Ja sam jutros uplatio 7+ na koeficijentu 6... Najbolji od 4 kladionica u kraju (otali su bili oko 5.6 - 5.8.) Oko 5:30 popodne utakmica je bila sklonjena sa ponude u 3 kladionice. Jedina kladionica koja je imala utakmicu u ponudi je cenila 7+ na koeficijent 2.5. Bog zna sta se sve desavalo... 

Link to comment

San Francisco.:isuse: Mislim da su me oborili 4-5 puta u tekucoj sezoni. Prvo su dobijali kada nisam ocekivao, a sada gube kod kuce.

NHL lagano prosao, dok je NBA jos uvek u toku, a Denver ima tesan mec protiv verovatno najgore ekipe u ligi. Kako se svi muce protiv njih, meni je i dalje enigma.

Link to comment
8 hours ago, Miljenko said:

Inace mi je Bolivar proknjizen 3+, dok za 6+ i 7+ imam povracaj. Tako su radili i pre u Meridianu. 

Aha. Ok onda, od sada utakmice iz Bolivije u meridijanu. I po ceni koeficijenta.  

 

Da ne bide Nedelja potpuni potop, pobrinuli su se Falconsi u onom ludackom finisu...    

 

 

IMG-c38f0b931918699edcfa080b3ae0656c-V.jpg

Edited by mandingo
Link to comment
1 hour ago, Miljenko said:

Meni je Atlanta oborila fiks tiket. Oni i Carolina su mi ubedljivo najomrazeniji timovi. Ako nesto mrzim to su pobede ekipa koje nemaju sanse za playoff.

Atlanta je verovatno najgori tim u NFLu za kladjenje, posle blamaze iz super bowla. Cak I za overe u zadnje vreme, kad je odbrana, nicim izazvana, pocela da igra 500% bolje nego na pocetku sezone.

Link to comment
1 hour ago, Cash said:

Miljenko sto nisi odigrao 2 na Sacramento to je bio poklon svih poklona. Kvota 1.55 na njih protiv najlosije ekipe na zapadu :ohmy:. Nisam mogao da verujem da je bila tako velik a kvota na SAC. 

Igrao sam dodatni hendikep na njih (+4.5), plus jos tri para, no to je bila smesna uplata, kao i za NHL. Mogao sam bar da ih stavim u slabiju grupu (polovina uplate, u odnosu na tikete iz glavne) i uzmem nesto vise, no cela NBA sezona je nikakva, pa me je i strah da probam (danas sam odigrao, mada je i to sitno).

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...