Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Sve utakmice od 21:00 2-3 gola. A kad ja to igram,  u zadnjim minutima padne jedno 5 komada i pokvari poso. Fale golovi kod Bajerna i Juvea na jednom i samo kod Bajerna na drugom (a bese 3:0 na teletekstu :D)

Link to comment

Zverka nikada ne stavljaj jednu utakmicu na vise tiketa. Sad tek vidim da sam na sporednom tiketu igrao City 3+ i padnem samo na Roma gol :isuse:. Na kraju ova dva dana napravljen je plus ali nikako mimse ne da da ih totalno ubijem. Kao sto Nesh kaze sutra su gotovi.

 

S kim Lyon igra za vikend. Valja igrati kontra njih

Link to comment

Meni i juce i danas, fiks tiketi padaju na po jednom paru. Danas Plzen ulazi u X, no City nije dobio poluvreme.

 

Sutra, Sevilla, Leipzig, Arsenal i Milan na golove. Leipzig-Salzburg sigurno 3+, ostalo je u fazi razmatranja. Ako bude neka 2+ kombinacija, morace i jedan MLB da uleti. Za petak ide cisto hokej.

Link to comment
8 minutes ago, rock bob said:

ja na teletextu nisam siguran dok ne sklone znak pitanja pored timova. ne znam gde gledas, ali tako je na soccerovom txtu.

 

Ma Soccer, Maxbet, ovaj neki sto je na RTSu, svuda je bilo 2:2 Plzenj - CSK (ono prvo ponisteno 2:2 :D), 2:2 je bilo i na XSCORESU, a livescore je imao onu crvenu tackicu, ali nisu upisali 2:2 nego sacekali da vide da li je gol. 3:0 za Bajern isto bilo i na Socceru i na Maxbetu i na ovom rts da li je TAS, nemam pojma.

A na teletekstu sam pratio posto sam gledao utakmicu na televizoru.

Gresi se dosta na teletekstu, ali da ne mogu da pogode da li je gol ili ne na Ligi sampiona, da ne mogu da sacekaju da sudija pokaze da je gol i da se krene s centra, i to 3 puta za jedno vece, stvarno je i za teletekst previse.

Link to comment

To za forsiranje se i meni redovno desava. Ove i prosle godine narocito.

MLB mi je bio jedina sigurica za igranje fiksa, no ove sezone sam se i tu opekao par puta, kada su se ocekivali ziher mecevi.

Link to comment

Fudbal 4/4, prosao je kombo tiket, odnosno prateci MLB tiket. Ne moze bez zivciranja, Ajax je promasio dosta sansi, no nekako prodjose; sta tek reci za Real i 30 suteva, koji ulazi u 3+ u 91. minutu (Roma se obrukala par puta, uzasnom realizacijom kontri); 2+ kombinacija je dosla neocekivano lako; Iz Bolivije je sve otislo u 3+, The Strongest naravno najteze (promasen penal na 0-1, novi za pobedu). Na kraju je dan ispao odlican, mada je malo falilo da prevagne losa strana.

Danas malcice slabije, EL je gotovo redovno nepoznanica.

 

 

Fudbal

 

Leipzig-Salzburg 3+

 

Arsenal-Vorskla 3+

 

Sevilla-Standard 3+

 

Dudelange-Milan 3+

 

Kvote, 1.63, 1.43, 1.53, 1.52.

Na kraju nisam komplikovao. Samo cetiri razmatrana para, sve u 3+ varijanti. Ipak MLB nije za forsiranje 10 dana pre doigravanja.

 

Prateci tiket, Rapid Vienna P/KX, Villarreal w1, lazio w1, Besiktas P/K1, Genk w1, Sevilla P/K1, Rennes w1, Videoton P/KX, Chelsea w2, Leverkusen w2, Slavia Prague P/KX, Dinamo Zagreb P/KX, Arsenal P/K1, Milan P/K2. Kvota 38.79.

 

Hokejaski tiket, Stavanger 5+, Storhamar 5+, SKA St. Petersburg 5+, Washington 5+, NY Islanders 5+, Dallas 5+, Edmonton 5+, San Jose 5+. Kvota 18.00.

 

MLB tiket, Oakland 1, Washington 1, Cleveland >8.5, Detroit >7.5. Kvota 6.00

Ova razlika u granicama izmedju sajta i uplatnog mesta stvarno nervira. Ne kapiram da je toliko tesko da se to usaglasi, osim ako to ne rade namerno kako bi ljudi igrali online (sto je meni najlaksi nacin da ispucam ceo budzet, pa ne dolazi u obzir).

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...