Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

23 hours ago, rock bob said:

timmy, je l si hvatao onaj usl sinoc? ja hteo da igram ali u socceru slaba ponuda, samo cisto 3+, 4+, 5+, etc., a vise volim da odigram kombinacije pa sam nazalost preskocio. a ni kvote nisu bile bog zna sta, jedino mi 5+ bilo prihvatljivo, ali to nikad ne igram.

 

Jesam :D Al  sam igrao samo domacin golovi, pa uslo 3+, al nije 4. Ocekivao sam 5:1, ne 3:3. A uslo cak i gggg.

 

Sinoc cekao sat vremena treci u Paragvaju. Imao gg3+ i gg4+. Oni brzo 1:1 i tako kraj :isuse: Branio sam malo po 4.5, da ne pada treci, al nije to uteha. Mada igram bas na sitno, nisam pri parama pa doziram.

 

Danas City prvo, ubice ove mučenike brzopotezno.

 

Ne znam kad je Ajax i ostali Holandjani. Mislim da su svi oni u paketu trenutno najbolji za kladjenje, Ajax, Fejnord, Psv, Az... i to najcesce da daju u prvom. Ajax i Psv ce teziti da zavrse posao sto pre, jer imaju LS, a Fejnord i Az inace vole da pune u prvom.

 

Link to comment

city fulham bas mirise na golove, meni je problem sto ima toliko kombinacija koje bih odigrao da ne znam sta da igram. 

 

za danas cu verovatno chelsea 1, ajax dom 2+ i 1+prvo i city ukupno 3+ i 1+ prvo. razmisljam i o singlu tott pool, vuce mi na 2+ prvo, 2.5 kvota.

 

i standardno igram engleze nize lige danas. omiljena mi je cetvrta sever, darlington, blyth i ostali...nesto cu iskombinovati

Link to comment

Fudbal 2/2, hokej 2/2, prosao je kombo tiket. Fudbal nije mogao bez napetosti. Club Brugge dolazi nakon penala, u 98. minutu, posle viseminutnog pregledanja snimka. Dortmund je cak usao u 4+, mada sam se dugo plasio i za drugi gol; PSG rutinski. Kod hokeja su golovi pali na vreme, te nije bilo previse dileme. 

Danas najjaca uplata, bar dve nedelje unazad, plus sto parovi deluju dosta sigurno.

 

 

Fudbal

 

Tottenham-Liverpool 2+

Man City-Fulham 3+

 

Real Sociedad-Barcelona 2+

A. Bilbao-Real Madrid 2+

 

Bayern-Leverkusen 3+

 

Den Haag-PSV 2+

Ajax-Groningen 3+

 

Chelsea-Cardiff 2+

Newcastle-Arsenal 2+

Bolivar-Destroyers 2+

Toronto-LA Galaxy 3+

 

Kvote, 1.55, 1.30, 1.35, 1.49, 1.97.

Uglavnom standardni timovi. Zbog CL se pogodilo da vecina top ekipa igra danas. Tottenham i Liverpool sam odigrao opreznije zbog meca Liverpool-PSG koji sledi. City bi trebao lagano da resi slabu odbranu protivnika. Barsu i Real sam poceo da igram 2+ na gostovanjima. Ocekujem da Bayern pokaze ko je tata (mada to svi u ligi vec znaju). Ajax goleada u najavi (imaju ofanzivno bas mocan tim), PSV pred CL, slicno kao za Spance. Na potonjem tiketu su Chelsea i Arsenal, koje ne igram uvek, no tu je i uplata slabija.

Prve cetiri stvari su na kombo tiketu.

 

NCAAF tiket, Nebraska H1(-9.5), Maryland >53.5, Tennessee H1(-30.5), Oklahoma U. >54.5, Baylor >49.5, Oregon H1(-41.5), Alabama H2(-21.5), UCLA >50.5, Washington >47.5. Kvota 267.15.

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...