Jump to content
IGNORED

Kozmetika


Nicol

Recommended Posts

4 minutes ago, Mel said:

 

Koje cipele?
Za jedan poslovni put sto sam isla pre neki mesec prvi put od kad radim za ovu agenciju, otisla sam u trzni centar da kupim pantalone, kosulju, i jaknu. Htela sam i cipele ali nisam nasla, pa sam maksimalno uglacala neke jedne patike sto sam kupila tacno godinu dana ranije za slicnu svrhu, a cipele sam kupila na aerodromu u povratku sa puta. Eno ih pod krevetom, skupljaju prasinu.
Skoro tri godine kupovala sam samo trenerke, delom sto mi nista drugo nije trebalo za po kuci delom sto sam se ugojila pa su famerke postale zabranjean zona. I smrsala sam 8 kg za taj put, da se ne frapiraju ljudi kad me vide.

Evo sedim u trenerci, za sat vremena nabacicu neku majicu umesto gornjeg dela posto ce biti neki sastanak...

e, ne može to kod mene:(

jesenas išla 5 dana na sl put, bilo 30c u Baru, a ja ponela pun kofer stvari ko za Žabljak

ma mogla bih ja ovako al nije zdravo, a i drugima je teško da me gledaju

Link to comment
1 minute ago, Sara said:

e, ne može to kod mene:(

jesenas išla 5 dana na sl put, bilo 30c u Baru, a ja ponela pun kofer stvari ko za Žabljak

ma mogla bih ja ovako al nije zdravo, a i drugima je teško da me gledaju

 

Nije zdravo uopste. Mora da se mrda i da se prica sa nekim ljudima, znam.

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, mustang said:

Kako kad stalno skitas po coffee shops?

 

ma salim se malo. ali namjera mi je bila da radim po coworking prostorima, tu se ipak stvaraju neki odnosi sa kvazikolegama, medjutim, od masovnog dolaska rusa naovamo svi koji su mi iole blizu su vjecito zauzeti, zakupljeni unaprijed, a neki objekti vise uopste ni ne dopustaju dnevni zakup. da idem negdje dalje i putujem prevozom do coworking-a nema smisla, tako da se drzim kuce i kafane.

 

 

5 minutes ago, Sara said:

Morgana@ možda i za pilates spaljuju, bolje da ćutiš o tome

šta kaže Živana, jel sme pilates

al ne mogu ja to, volim jogu i to onaj tip beznaponog napora, tj samo da se valjuškamo po patosu i posle malo glumimo drvo

 

e, moze pilates, rekao je juce savjet spc za pitanja joge i pilatesa. 

https://n1info.rs/vesti/spc-ne-siriti-smutnju-promocijom-joge-zasto-se-ne-bavite-pilatesom/

  • +1 2
  • Wub 1
  • Haha 2
Link to comment

Blago tebi kad ti zvukovi okoline ne smetaju. 

 

Ja cim moram napolje medju ljude a radim, stavljam slusalice sa mzuikom da me ne remete. 

 

Na svakom poslu za drugog sto sam radila, imala sam svoj ofis. 

Edited by mustang
Link to comment

image.thumb.png.e9d522651d94c0ea8c5334e0595078bd.png

 

Sve preporuke za ovo. Ali mora onaj premaz preko (najbolji po meni od nekih umerenih cena je Catrice quick dry top coat)

Ne ostaje nimalo boje na noktima kad se skine, od svih ostalih crvenih ili drugih jakih boja mi ostanu nokti mesecima crveni. Za ovaj ne moram ni  podlogu da stavljam. 

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
  • 1 month later...

uzela bih niacinamid, do sada ga nisam koristila u zasebnom proizvodu. moze li neko nesto da mi preporuci?

 

ne bih ordinary jer je ukombinovan sa cinkom, isusio bi mi kozu.

Link to comment
21 minutes ago, makondo said:

Paula's choice 10% niacinamide, videla sam da imaju sad i kod nas u Sephora, ne znam da li imaju i ovaj niacinamide.

 

 

hvala. stigla paula u seforu? vrh!

Link to comment
4 hours ago, morgana said:

uzela bih niacinamid, do sada ga nisam koristila u zasebnom proizvodu. moze li neko nesto da mi preporuci?

 

ne bih ordinary jer je ukombinovan sa cinkom, isusio bi mi kozu.

uzela ja neki, ne mogu sad da se setim brenda. slinava neka vodica, macnem je random. od tih separatnih tekucina za sada mi se najvhishe svidja kofein.

 

 

edip. revox je brend.

Edited by gospa buba
Link to comment
12 minutes ago, morgana said:

aha, revox, hvala. mislim da sam vidjela u dm-u.

 

sta radi kofein, podocnjake? isusi li?

ako ne, taman da ustrcam potkozno :D

 

 

nemam pojma. bude koza divna ujutro, bar meni bude, ali ja sam ispala neki seljachki tip, sve mi je ok i nemam nikakve probleme, nishta nisam fina i nobl i sve mi se svidja. a mackam se bash random, kad se setim, nekad retinol, neka taj niacin, nekad kofein, nekad neshto trece preko svega, otkud znam. meni i kad bi neshto isushivalo kozu trebalo bi mi dva meseca da primetim :ph34r:

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...