Jump to content
IGNORED

iPhone


Recommended Posts

iOS 16.4 doneo je podršku za web app push notifications u Safariju. Pokušao sam da sačuvam forum kao web aplikaciju ali mi u podešavanjima na forumu pokazuje da push notifications opcija nije podržana u Safariju niti mi u podešavanjima notifikacija u telefonu pokazuje sačuvanu web aplikaciju. Na Invision Community ima tema gde kažu da jeste podržano ali mi se čini da je potrebno nešto da se odradi i sa admin strane (ako sam dobro razumeo u pitanju je neki manifest file u Admin Control Panel i standalone UI type). Ne znam da li sam ukapirao baš najbolje ali bi bilo lepo ako neki tech savvy admin može da pogleda dole navedenu temu i proveri da li je ovo izvodljivo.
 

https://invisioncommunity.com/forums/topic/473100-iphone-notifications-web-app-and-more/

Link to comment
  • 4 weeks later...

izvesni issue na 6ici

kada se uključi kamera na ekranu se prikazuje samo donji deo slike, po fotkanju u galeriji se vidi cela fotografija

šta može biti problem

 

 

jedna 9ogodišnjakinja će biti zahvalna na rešenju problema

Link to comment
  • 1 month later...
  • 3 months later...
On 22. 6. 2023. at 18:50, kud u maglu Simoviću said:

ne

odakle ti to da ne postoji?! ja imam google photos na mom gejfonu. mozda si pomesao sa google camera?

Edited by Grunf
Link to comment

U čemu je fora pa HR nalozi mogu da instaliraju Google Photos na Ajfon a SR ne? To je baš težak bulšit. 

 

@Grunf Otkud ti na Ajfonu, zar nisi furao neki Gugl Pixel? 

Edited by Willow
Link to comment
20 hours ago, Willow said:

U čemu je fora pa HR nalozi mogu da instaliraju Google Photos na Ajfon a SR ne? To je baš težak bulšit. 

 

@Grunf Otkud ti na Ajfonu, zar nisi furao neki Gugl Pixel? 

firmin gejfon. ako me neko nekad vidi da sam dao svoje novce za neki apple proizvod, neka zna da su me oteli vanzemaljci i tako signaliziram

Edited by Grunf
  • +1 2
  • Tužno 1
Link to comment

i kad sam vec na temi; poserem se na dual sim mogucnosti gejfona. imam isti sluzbeni broj vec 10+ godina i isti privatni 20+ godina. necu da batalim nijedan od njih. pokusavam da se oslobodim nosanja dva telefona, ali nisam siguran koliko cu uspeti. stvari koje na drndoidu postoje vec godinama su kod epla veliko mudo. ne postoji varijanta dve instance iste aplikacije (dva vibera, dva vocapa). vocap se da resiti instalacijom biznis vocapa, ali viber nikako. aj, prezalio sam da vise nemam vajber na privatnom broju. ali koliko dve kartice srcu bateriju, to je strasno. nema sanse da isteram do kraja dana bez dopunjavanja. ljudima koji se na apple support zale za to, kazu da je to normalno, i da svaki dual sim telefon isto tako zdere bateriju. crkli majci u prepodnevnim casovima, kako na kinezima od 200 evra dual sim radi danima?!

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...