Jump to content
IGNORED

Podcast


Atreid

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Odgledao sam Neleta i prilično sam uživao, mada nisam bio siguran šta da očekujem.

 

Kad je on u pitanju uvek su mi bila podeljena osećanja, od oduševljenosti Top Listom i Pušenjem iz druge polovine 80tih, do razočaranja kad je njegovo srbovanje u pitanju i izigravanje Bomoćnika Boba Nemanji Kusturici.

 

Ali kada se priča vodi oko muzike i kada nije ciljana, kao što je Velja pominjao intervju u Presingu, samo i jedino u kontekstu politike, onda zvuči zanimljivo. Saznaš gomilu stvari za koje, u modernim medijima, nikada nisi imao priliku da čuješ. Mislim da je Galeb pogodio cilj, za divno čudo, izbegavanjem upravo tih škakljivih tema. Jer vrlo je jebena ta linija nečijeg javnog angažmana ali u isto vreme, bar ne zvaničnog, nerpipadanja nekoj stranci ili neobavljanja javnih funkcija. Nekako sve ono što sam mu zamerao i za šta sam bio siguran da bih ga pljunuo na ulici da ga sretnem me je s godinama prošlo, a da ne kapiram kako!?!

Link to comment
  • 1 month later...

 

Dežulović očekivano odličan, od početka do kraja. Kako je opisao osećaj kad igra srpska ili hrvatska fudbalska reprezentacija, ko da mi je iz glave izvukao misli. 

 

Mnogo je jako kad se Gale zaleti u svoje govorancije a kamera pokaže kako Dežulović nezainteresovano čekira mobilni :lolol: 

  • +1 4
  • Hvala 2
Link to comment
On 15.7.2022. at 15:34, Mos said:

 

Dežulović očekivano odličan, od početka do kraja. Kako je opisao osećaj kad igra srpska ili hrvatska fudbalska reprezentacija, ko da mi je iz glave izvukao misli. 

 

Mnogo je jako kad se Gale zaleti u svoje govorancije a kamera pokaže kako Dežulović nezainteresovano čekira mobilni :lolol: 

 

I moj omiljeni deo je oko fudbala. Sa kakvim gađenjem priča o obe repke, prosto da ti se duša topi :D

 

Što se galeba tiče, mislim da je gledao u fon jer je morao da ide, i očekivao je neke hitne pozive na koje je morao da se javi, što je Galebu rekao i najavio pauzu... 

 

Edit: kad sam kod Dežulovića, pročitao pre neki dan tekst o Raziji Mujanović. Standardni :ziga:

Edited by Mil@n
  • +1 2
Link to comment

I Tarantino postao podcaster 😎

 

https://podcasts.apple.com/us/podcast/the-video-archives-podcast-with-quentin-tarantino/id1627069896

 

Ako neko nije slušao ima jedno 6-7 episoda Pure Cinema Podcast gde je Kventin gost. Episode uglavnom po 3 sata.

Svaki put kad slušam njega i Skorsezea kako pričaju o filmovima dobijem želju da se zaključam na mesec dana i da ništa ne radim osim da gledam filmove.

Edited by Nevernik
Link to comment
On 29.7.2022. at 13:01, Lezilebovich said:

Galebov podcast sa Ivanom Ivanovicem traje 3h40 min :unsure:

 

kad bi se izbacilo svako Ivanovo "O cemu pricamo, brate?" a Galebovo "Tako je brate" bilo bi oko sat vremena u vr' glave 

  • Haha 7
Link to comment

Počinje malo da me smara sav ovaj Galebov righteousness dok reklamira verovatno najnezdravije piće na planeti, čiji je vlasnik milijarder fan alt-right scene i umereni nazi. Baš mi je smetala cela ona priča kako se Voždovac raspada i sve je sranje ali to je MOJE. Ne mogu ja preko, znaš, unervozim se brzo i hoću kući. 

Link to comment
54 minutes ago, centrifuga said:

 

kad bi se izbacilo svako Ivanovo "O cemu pricamo, brate?" a Galebovo "Tako je brate" bilo bi oko sat vremena u vr' glave 

 

Preteruješ.

 

A posle podkasta mogu još sigurnije da kažem, a i nadovežem se na nekadašnje teme na medijima, čini mi se: Ivanović je car, a 90% ovih što mu kenjaju kako je ovakav ili onakav mu nisu ni do kolena. 

 

Edit: kad kažem car mislim na ljudske vrednosti, kako razmišlja o raznim stvarima, o sistemu vrednosti, humanosti i sl. 

Edited by Mil@n
Link to comment

Gledao podkast sa ivanovicem, is ve sto mogu reci: retko dobar Galebov podkast, jedan od najboljih, i najbolji intervju sa Ivanovicem koji je iko radio..jeste ivanovic egomanijak i to ni ovde ne krije, ali nije ni najgori..ima u asem medijskom prostoru onoliko vecih magaraca,a i kod Galeba su neki bili

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...