Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

Čuj, krši se komunalno pravilo, ali sa razlogom :lolol: 

Tako se i dolazi u totalni raspad sistema, svako ima svoj razlog zašto krši ovo ili ono pravilo. Recimo mamlaz koji misli da je njegovo mišljenje o tome šta psima ne treba uskraćivati iznad komunalnih pravila pa pusti svog psa na dečje igralište. Jeste kršenja pravila da mu (vlasniku) udariš dve-tri vaspitne, ali je kršenje sa razlogom i samo malograđanima smeta.

  • -1 1
Link to comment
1 hour ago, Eleniko said:

radostan pas nasmejano dete i srećan roditelj - divna scena.

Jos ako popiski neciji ranac, kakva srecaradost! :happy:

 

1 hour ago, Eleniko said:

primećujem da se zbog raznih budala traže rigirozne mere prema svima, to je bezveze.

:lolol:

  • -1 1
Link to comment
Just now, Eleniko said:

to je glupost sa povocima koji se izvlače i uvlače na dugme. moji kučići imaju fiksne povoce, iste dužine, manji pas tanji i to je sve. ne znam odgovor.

 

Pretpostavljam da je poenta da na taj način pas bude što slobodniji a ipak na povocu, ali malo je bezveze kad se povodac razvuče 7 metara

Link to comment
44 minutes ago, Nikodije said:

Nego, u čemu je fora da što je pas manji povodac bude duži?

Pa onda preskačem kao nekada devojčice lastiš.

Tokom jednog grudvanja u pionirskom parku u trenutku povlačenja se sapletem,  počnem da padam i krajičkom oka ugledam nešto belo kako mi proleće iznad glave...taman pomislim kako nije fora da se gađamo santama ali ubrzo skapiram da mi je iznad glave ladno prozujao bišon o čiji sam se poduži povodac (nznm da li je tada postojao flexi) upravo smandrljao.

 

Malo zatim čujem dobro poznati promukli glas, izvučem glavu iz snega i ugledam Dragana Nikitovića koji mi jebanjem svega po spisku "ukazuje" kako treba da gledam kuda i kako se krećem na javnom prostoru.

 

Potpuno nadrealna situacija me je naterala da ostanem ukopan tu u tom snegu još neko vreme :isuse:

  • Haha 5
Link to comment

Jednom sam se šetao Futoškim parkom i naleteo na devojku koja je vodila bišona i maltezera na dugom povocu. Kerovi su trčali i skakali oko mene i upleli mi povoce oko nogu, skoro kao kad Indiosi/gaučosi bolama svežu divljač. Ja sam strpljivo sačekao da devojka otplete povoce i nastavi svojim putem.

Kraj priče.

Edited by Filozof manijak
  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, Nikodije said:

 

Pretpostavljam da je poenta da na taj način pas bude što slobodniji a ipak na povocu, ali malo je bezveze kad se povodac razvuče 7 metara

 

sad sam malo bolje pročitao šta si napisao, mali psi su obično hiperaktivni, nisu najbolje utrenirani da budu blizu gazde i traže da svako malo trče napred nazad. razni jorkširi, pomeranci i slične pojave. ima histerije i među većim psima /u poslednje vreme otkako su se namnožili vode lagotoi/ ali ne tako često kao kod ovih malih. i onda je vlasnicima najlakše da mogu da ih puste na 5-7m pritiskom na dugme.

 

što sve ovo ne prebaci neko zadužen za to u temu o psima

Edited by Eleniko
  • +1 2
Link to comment
14 minutes ago, Filozof manijak said:

Jednom sam se šetao Futoškim parkom i naleteo na devojku koja je vodila bišona i maltezera na dugom povocu. Kerovi su trčali i skakali oko mene i upleli mi povoce oko nogu, skoro kao kad Indiosi/gaučosi bolama svežu divljač. Ja sam strpljivo sačekao da devojka otplete povoce i nastavi svojim putem.

Kraj priče.

 

 

jel si pitao devojku da li kuce imaju telefon   :blush:

  • Haha 4
Link to comment
1 minute ago, Eleniko said:

 

 

jel si pitao devojku da li kuce imaju telefon   :blush:


Pre nekoliko meseci, pozajmim ja kuče od kolege u pabu. Tek se rodilo, slatko malecko. Za povećim stolom blizu nas bilo mnogo slatkih devojaka, agenti za nekretnine, neka njihova fešta. I ja “diskretno” kao nosim kuče i prodjem pored njih, očekujući reakciju i maženje - a jedino dva geja za tim stolom kažu “jao, kako je lepo štene”. Valjda su ostale skapirale moje nehrišćanske namere.

 

Moji drugari pocrkali od smeha. ☹️

  • Haha 6
Link to comment

Kako je Miki Mećava usvojio kera lutalicu?
U šetnji nabasao na njega, psić ga pogledao tužnim okicama i zapevao "Kao dete ti ruke pružam, kažem ti vodi me..."


Ok, sam ću izaći...

  • Haha 7
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...