Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Lili se nešto slošilo. nekontrolisano, bez smisla, je tumarala po kući, od činije do činije pa sve gubeći ravnotežu i klizajući po podu. ipak je jela i pila. žena reče, vidi šta ćeš, na tebi je. ranije, pominjala je uspavljivanje. Lili ma bezmalo 17 godina. sporo i slabo se kreće, mrena na očima, nagluva je.

 

pomislih da je možda vreme, odvezao sam je u lazarevac. dok smo čekali na red, prošetao sam je. hoda sporo ali, hoda. uvedem je, ispričam šta se dešava, pomenem uspavljivanje. žena reče da se uspavljuju psi koji ne jedu, ne piju, ne pomeraju se, ne vrše nuždu. inače, NE. izmerila joj je temperaturu, ispipala utrobu, udove, kičmu. reče da je sve primereno godinama, da ju je verovatno nešto bocnuloili zabolelo i da je to mogući uzrok toj dezorijentisanosti. uzela je krv za analizu, dala tri različite injekcije i rekla da će da mi se javi s rezultatom krvne slike. dok hoda - nikakvo uspavljivanje.

 

vratio je nazad. svo troje leže na jastucima i dremaju. Bella je napolju. kiša sipi.

 

da, dobio sam tabletu za protiv krpelja, za Bellu. reče veterinarka da je u ovim kišnim uslovima tableta bolja od frontlajna ili ogrlice. naravno.

  • +1 3
  • Wub 2
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...