Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

25 minutes ago, djordje geprat said:

kako oni stoje? čini mi se da je to prihvatilište bilo na nekoj TV nedavno. žena je kukala za hranom i donacijama. sigurna si da funkcionišu? elem, rado bih im uplaćivao 500 ili nešto više mesečno. mislio sam da otvorim trajni nalog za uplatu u mojoj PŠ.

 

tad sam platila kad je bilo na tv. ne znam nishta vishe o njima, samo da im treba uvek. oni u mladenovcu su mozda bolje pozicionirani internetski, njih prati cela planeta bukvalno i dosta su popularni.

Link to comment
On 27.3.2022. at 18:44, roksi said:

meni se ne prikazuje centrifugino.

 

ni meni više :sad:. Možda je original izbrisan

ništa - bio je neki krzneni jazavičar koji se trenjem o kauč pretvara u maslačka

  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment
2 hours ago, centrifuga said:

ni meni više :sad:. Možda je original izbrisan

ništa - bio je neki krzneni jazavičar koji se trenjem o kauč pretvara u maslačka

 

ijao, mislim da znam! videla sam to negde na internetu ovih dana :laugh: 

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

čuvam psa mojih prijatelja nedelju dana. i nije prvi put. ali sad mi se nekako čini da je problemčić koji je postojao i ranije postao izraženiji. a problem je sledeći: kad izađemo iz sobe pa se vratimo posle nekog vremena pas kao da nas ne prepoznaje. laje, reži... dok nas ne onjuši, onda je ok. moj sin koji je uglavnom u svojoj sobi izađe iz sobe - ovaj laje kao da nam je ušao neko nepoznat. žena i ja sinoć izašli, kad smo se vratili ovaj urla kao lud na nas i reži. ja danas izašao s njim u šetnju, stao pred pekaru i vezao ga za metalni sto sa stolicama dok uđem da kupim par kifli, bukvalno 20 sekundi sam bio unutra, kad sam izašao i krenuo ka njemu krenuo je da beži potpuno u panici. odvukao sto i četiri stolice više od dvadeset metara.

da je stariji pas pomislio bih da gubi čula, ali pas je dosta mlad, nešto više od godinu ima, lagotto romagnolo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...