Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

za oglas koji svako moze da vidi to mi je ok. a ti onda nazoves pa pitas za preporuke, prezime i licnu kartu na uvid i ostalo sta te interesuje. isto kao kada imas male oglase/ flajere za spremanje stana , privatne casove ili bilo sta drugo, niko ne pise previse identifikujucih detalja.

Edited by rajka
Link to comment

Što da ne?

Nije problem raspirtati se za nečije reference i sposobnosti, ukoliko na vreme planirate tako nešto. Kad već imate psa treba razmišljati na vreme šta ćete sa njim ukoliko morate da budete odsutni neko kraće ili duže vreme

 

Ja i sam planiram otvaranje nekog pansiona sa trenažerom za pse, terenima za agiliti i boksevima po celom dvorištu, čim odem u penziju za neku godinu. 

Link to comment

da se razumemo, ne vidjam mnogo ovakvih flajera, ali ovaj mi je skandalozan. jbt ime i mob, i kao setam pse. meni je to cirkus teski.

 

pa reci lepo šta po tebi treba, da stavi jmbg?

Edited by Frile
Link to comment

pa reci lepo šta po tebi treba, da stavi jmbg?

 

ime i prezime npr, i kvalifikacije koje ima (ne mora biti dipl vet ili sl), neke druge  reference. cemu skrivanje lica? ovako se oglas ne razlikuje od onih za seksualne usluge.

Link to comment

ime i prezime npr, i kvalifikacije koje ima (ne mora biti dipl vet ili sl), neke druge  reference. cemu skrivanje lica? ovako se oglas ne razlikuje od onih za seksualne usluge.

meni ne bi trebalo prezime (ko normalan bi na flajer koji svima deli uz telefon i ime, ostavljao i prezime?!), ni kvalifikacije (koje su to uopste?!), treba da voli pse i da je razumno bice i da ga/je moj pas voli. za reference bih se raspitala kod kuckara u kraju.

nego, ima l neko neki recept protiv grmljavine, psicko mi nije spavao celu noc, evo se opet trese :(

Edited by cmrlj
Link to comment

meni ne bi trebalo prezime (ko normalan bi na flajer koji svima deli uz telefon i ime, ostavljao i prezime?!), ni kvalifikacije (koje su to uopste?!), treba da voli pse i da je razumno bice i da ga/je moj pas voli. za reference bih se raspitala kod kuckara u kraju.

nego, ima l neko neki recept protiv grmljavine, psicko mi nije spavao celu noc, evo se opet trese :(

 

Ja sam grmljavinu i petarde rešavao tako što je uzbudim da se igramo preko svake mere i onda kad zagrmi, ona i ne primeti, već je potpuno koncentrisana na igru. Posle toga, samo ostajem savršeno miran kad grmi, pa tako i ona. Ne znam koliko to pomaže ako ima mnogo ljudi u stanu i ako je stan veći.

 

Mada mi je ventilator nerešiv problem. Čak je i posle jedno dve godine prestala da se plaši usisivača, ali ventilatori...

Link to comment

hvala, citala, al nemam sad kalmeks, a ni nacina da ga nabavim, treba mi neki narodni lek sto svako ima u kuci, komovica ili tako nesto;)

jbg, ja ne znam neki "narodni" lek.

 

ako budes htela da nabavljas kalmeks, kod mojih vetova je oko 12 evra kutija od 12 komada. prodavace i na komad verovatno.

 

 

takodje, ako imas mogucnost da nabavis onaj bebi diazepam za rektalnu primenu, to moze pomoci. ja sam pisao nesto o tome, a cuh pre dva dana da se ponovo moze naci i kod nas. vet mi je rekao da je kod davanja diazepama vazno da bude apliciran iskljucivo na taj nacin, jer neki sastojci tableta se pogresno razlazu u organizmu psa kada se uzima oralno.

 

 

 

post-1653-0-51868400-1406495349_thumb.jpg

Link to comment

hvala, odoh sutra do veterinara da se raspitam cime da je drogiram, kod mene stala grmljavina, mozda je ovo sve za veceras :nadaumireposlednja:

 

@lrd

probala i ja da se igram, al ova moja se i inace igra pola minuta i onda nece vise, a tuklo i udaralo duze. onda sam je i hranila, dok jede, sve okej, al ne moze ni satima da jede. ja sam sve vreme mirna, svejedno mi ne veruje da su stvari pod kontrolom. ne smeta joj jedino kad u kuci ima puno ljudi koji svi zajedno ignorisu grmljavinu, valjda tad shvati da nemoguce da glumimo bas svi  :D

 

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...