Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

 

Povodom promocije najmlađih oficira Vojske Srbije u petak i subotu će u centru grada će doći do izmena u režimu saobraćaja i zatvaranja pojedinih ulica u centru grada, soapštilo je danas Ministarstvo odbrane.

 

U petak od 17:30 do 21:30 časova i u subotu od 09:00 do 13:30 časova za saobraćaj će biti zatvoreni Trg Nikole Pašića do Terazija, Dečanska ulica od Terazijskog tunela do Trga Nikole Pašića i Takovska od ugla sa Kosovskom do Bulevara kralja Aleksandra.

Bulevar kralja Aleksandra biće zatvoren za saobraćaj od Kneza Miloša do Resavske, Kneza Miloša, od Kralja Milana do Bulevara kralja Aleksandra, Dragoslava Jovanovića od ulaza u javnu garažu do Trga Nikole Pašića, i Vlajkovićeva ulica od Trga Nikole Pašića do Kosovske.

Radi uvežbavanja protokola svečane promocije, avioni i helikopteri Vojske Srbije nadletaće uži centar grada danas, u petak i subotu.

Link to comment

jel neko citao oprostajni intervju gradonacelnika sinise malog danas u bazaru/alou?

 

http://www.alo.rs/sinisa-mali-otkrio-koji-su-njegovi-najveci-poroci/122050

 

 

 

Pisali ste pesme kad ste imali svoj bend, Plačem je pesma po kojoj ste bili poznati. Šta je za vas ljubav, a da to pesmom niste rekli?

- Kao Devica u horoskopu, potpuno racionalna, ne znam kako bih vam odgovorio. Nikad nisam razmišljao o tome. 

Edited by darling
Link to comment

Мали је, невезано од свега, у средњој школи био један од најбољих гимнастичара на школским такмичењима - партер, вратило, прескок, коњ са хватаљкама и разбој...

Link to comment

Мали је, невезано од свега, у средњој школи био један од најбољих гимнастичара на школским такмичењима - партер, вратило, прескок, коњ са хватаљкама и разбој...

jer iso u petu?

tamo valjda ima neki ludi profa sto cedi suxu drenovinu

Link to comment

Bež'te iz centra ako možete, kolaps već počeo... Vojska vežba strojev korak.

Pred skupštinom.

U petak popodne.

Mogli su juče noćom, kad ne smetaju nikom, a stigli bi da se naspavaju za svečanu paradu...

Link to comment

Evo me u E1 koji je probao iz Nemanjine krenuo u Resavsku i pandur zatvorio skretanje i onda rikverc u kmiloša i sad klaj klaj...

Znači grad ti već u rasulu i ti još više jebeš narod u petak popodne

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

a sta ima neka vezba? parada? 

zbog toga nas nadlecu ovi migovi poslednjih dana?

 

a i sad se setih  da li nocas ili noc pre u neko doba me probudio mnogo jak zvuk helikoptera. jbt mislio sam da je poceo rat, mora da je bas nisko leteo

mada nesto sumnjam da je taj helikopter bio u sklopu ovog ostalog

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...