Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

pa znam al koji problem moze da ima 45 :unsure:

 

Pizdarija kod bolnice u Zemunu, puštaju naizmenično kroz jednu traku, a žandar koji reguliše ne gleda semafor na početku Tošinog/Ugrinivačke pa napravi gadan čep tu svaki čas... Plus se radi i u cara Dušana, pa 7XX busevi idu kroz Ugrinovačku i pored bolnice, opet pomoću žandara za naizmenično propuštanje :isuse:

Link to comment

lele.

 

razmishljala sam bash u petak u tom kolapsu, sad je bukvalno trenutkak da ako bi blokirali samo josh jednu tachku u gradu, sve bi stalo :ph34r:

 

pa smishljam gde bi to bilo ^_^

Edited by gospa buba
Link to comment

lele.

 

razmishljala sam bash u petak u tom kolapsu, sad je bukvalno trenutkak da ako bi blokirali samo josh jednu tachku u gradu, sve bi stalo :ph34r:

 

pa smishljam gde bi to bilo ^_^

Omladinskih brigada/Gagarina -_-

 

Omladinskih brigada zakazala sa asfaltiranjem ove godine :o

Link to comment

Otkrio sam da je sad odmorište/početna stanica osamdeset trojke ispred moje kuće u Sarajevskoj, kod srušene američke ambasade. Danima tamo stoje neki krševi na kojim piše 83, prvo sam mislio da su pokvareni, ali se učestilo. Kojim putem stižu do mene i gde uopšte voze je van moje moći poimanja.

 

edit:

 

Inače, sad ruše poslednju i najlepšu staru zgradu prema Kneza Miloša, plače mi se kad to gledam.

Edited by Anonymous
Link to comment

Šef gradilišta mi je rekao da je neviđeno lep projekt 'poslovno-trgovinskog' centra, ali mu nešto ne verujem. Plac koji su ovim spektakularnim rušenjem dobili je smešno mali, mogu da idu samo u visinu, opet je to bedno. Da su bili ozbiljni bi kupili čitav kvart za smešne pare.

 

Isti šef mi je na pitanje zašto ruše stare, lepe zgrade (a ono govno od gradonačelnika je obećao da će ih sačuvati) rekao da su u 'lošem stanju'. Možeš misliti, ne uspevaju da ih sruše već 15 dana, a rade udarnički, imam zemljotres od 7 ujutro svaki dan.

 

Ne bih da zvučim kao teoretičar zavere, ali imam jak utisak da sve ovo plaćaju Amerikanci, da im ne bi neko nekad istraživao šta sve ima tamo, ovaj šef mi je kukao da su jedva srušili nekakvu čeličnu sobu, čemu god da je služila.

Link to comment

od ulice kneza miloša kakvu je znamo uskoro više ništa neće da ostane.

prve sagrađene rugobe, zgrade nemačke ambasade, opštine i mup-a, samo su otvorile pandorinu kutiju. one su bile samo pritajeni tumori.

slede nam još gori monstrumi, nova nemačka ambasada, ovaj kompleks na mestu bivše ambasade sad i naravno majka svih rugoba, hotel/tržni centar na kraju ulice.

nedavno je bio rani javni uvid za podzemnu garažu na prostoru takozvanog finansijskog parka pored monjumenta.

ruše zgradu prekoputa crkve u admirala geprata i na njenom mestu planiraju, gle iznenađenja, komercijalni sadržaj.

naravno i dugo najavljivana rekonstrukcija saobraćajnice i izgradnja podzemne garaže iz koje će da se izrodi još gomila idiotluka.

zaboravila sam na kanadsku ambasadu, još jedan maligni tumor

Edited by beta kentauri
Link to comment

bila je zanimljiva ali svakako stilski nije pripadala toj ambijentalnoj celini.

nemci rešili da grade stakleni kubus na kubus.

edit:sredina, celina

kupus, kubus

Edited by beta kentauri
Link to comment

Pizdarija kod bolnice u Zemunu, puštaju naizmenično kroz jednu traku, a žandar koji reguliše ne gleda semafor na početku Tošinog/Ugrinivačke pa napravi gadan čep tu svaki čas... Plus se radi i u cara Dušana, pa 7XX busevi idu kroz Ugrinovačku i pored bolnice, opet pomoću žandara za naizmenično propuštanje :isuse:

 

 

Невероватно колики су идиоти.Неће ово изаћи на добро са саобраћајем.Срања мора да буде.

Link to comment

Ima i zbog radova na Slaviji, ali cim se prodje Visegradska, odmah se zivne, dotle je mucenje i klackanje.

 

Obrati paznju kad budes prolazio, kamioncina parkirana tik po skretanju, i to stvara zastoj kod zaobilazenja.

bio si u pravu

i evo prodje 10+ dana, jos rade tamo

sad doduse ima i znak za radove (nisam ga pre primecivao), uglavnom danas kolona dole do ispod mostara,cim se prodje visegradska maltene bez guzve

Link to comment

Koji idiot napravi obilaznicu oko grada i poveze lepo Pancevacki put sa Zemunom, sa tri trake po smeru i pustarom okolo i stavi ogranicenje brzine na 50?

:isuse: :isuse: :isuse: :isuse:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...