Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

razlozi za ne počinjanje radova mogu da budu

1)projekat za izvođenje radova pzi stoji u mup-u ili u nadležnom sekretarijatu za urb i građ poslove i još nisu dobili građ dozvolu;oće da da ga prodaju ; čekaju da se okončaju radovi na drugim gradilištima tj prodaju stanove u voždovim kapijama ili u dalmatinskoj i od tih para finansiraju izgradnju ovog čuda.

Link to comment

izgleda da su preventivno raskopali neshto ugrinovachku, na muharu/cara dushana skandal svaki dan po ceo dan :ph34r:

Prošao malopre autom kroz taj kraj. Ona uzbrdica na početku Ugrinovačke je izgleda konačno otkazala poslušnost, zatvorena je cela. Bilo je nekoliko baš velikih ulegnuća, upalih šahtova itd... Lesno tlo i loša kanalizacija ne idu zajedno nikako. Plus veliki intenzitet saobraćaja...

Link to comment

Kad smo več kod Kneza Miloša, šta bi sa onim kompleksom na kraju ka Gazeli, što je srušen do temelja zimus i rano proletos. Prođe skoro cela građevinska sezona, niko da otpočne sa zidanjem još jednog hotela ili tržnog centra, više ne mogu da ispratim , šta jegde planirano. Jel su to opet Izraelci kupili, pa digli sidro i zbrisali?

 

Postavljen je bilbord neke soliterčine i to je.

Link to comment

Prošao malopre autom kroz taj kraj. Ona uzbrdica na početku Ugrinovačke je izgleda konačno otkazala poslušnost, zatvorena je cela. Bilo je nekoliko baš velikih ulegnuća, upalih šahtova itd... Lesno tlo i loša kanalizacija ne idu zajedno nikako. Plus veliki intenzitet saobraćaja...

jeste li primetili da nema ulice u kojoj može da se vozi bez slaloma između šahtova? kakone uspevaju da šahtove postave u ravni sa asfaltom?

Link to comment

Осврнуо се и на београдске изборе наводећи да, уколико буде позван, његов Покрет снага Србије бити са СНС, на чијој је листи, али тврди да постоје људи који говоре да је ПСС велика сметња СНС и да им мале партије праве огромну штету.

 

"Мислим да греше. Зато смо спремни да сами изађемо на изборе. Никад нисмо тражили функције на власти, интересује нас да дамо допринос развоју Београда. Можемо од Београда да направимо економско чудо! Ево, гарантујемо четири мијарде евра инвестиције за четири године", рекао је Карић.

Daj 5 Bogoljuba odmah!

 

Ne znam gde se priča o beogradskim izborima, bilo bi zgodno da se napravi tema, ili ovde ili na politici... Počinju opipavanje pulsa.

Link to comment

kakav raspad, od vrha Teodora Drajzera do mosta 25 minuta  :frust:  :frust:

da li imamo neku nachelnu pravilnost kad je ludnica kad nije? ja sam jednom uletela izmedju 5 i 6 popodne ka gore, ne secam se vishe koliko je trajalo, uzas...

Link to comment

Zašto ne ideš alternativnim rutama do mosta? Pored rasadnika preko zvezde npr

 

te alternativne rute su tek zakrčene.

kolona za uključenje u kmiloša iz pravca banjice počinje kod solitera u stjepana filipovića.

vmišića stoji od pre sajma.

divota.

Link to comment

sve zavisi od istorijskog trenutka, ja u pola 3 iz centra zemuna stigoh do dragishe kombnacijom 704 - 56 - 41 za 30 minuta. ali moji termini su nestandardni.

Edited by gospa buba
Link to comment

da li imamo neku nachelnu pravilnost kad je ludnica kad nije? ja sam jednom uletela izmedju 5 i 6 popodne ka gore, ne secam se vishe koliko je trajalo, uzas...

nema pravila

evo čujem u makedonskoj sve stoji već pola sata

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...