Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

saznao sam da će u bloku gde je vlada, ispod parka koji smo zvali "bazenac", zvanično "finansijski", odnedavno "gavrila principa" da naprave garažu. 2 nivo, 240 mesta sa ulazom i izlazom iz moje ulice. a lani su posadili 20 stabala koja lepo rastu. 

Link to comment

da, nedavno je bio planski dokument na ranom javnom uvidu.

planiraju podzemnu garažu i rušenje zavoda za fotogrametriju umesto koga će da bude komercijalni prostor.

bez komentara sam.

samo se pitam dokle bre više.

Edited by beta kentauri
Link to comment

taj park je još iz vremena kneza miloša. on ga je podigao kad i palatu koje više nema. ostao je samo hamam, danas kafana monjument.

Edited by beta kentauri
Link to comment

da, nedavno je bio planski dokument na ranom javnom uvidu.

planiraju podzemnu garažu i rušenje zavoda za fotogrametriju umesto koga će da bude komercijalni prostor.

bez komentara sam.

samo se pitam dokle bre više.

Pa zar u toj okolini, neće da prave milion parking mesta ispod Kneza Miloša. Jbt, ispod celog Beograda će da prokopaju garaže. Ne mogu da zamislim koliko im se isplati da to rade, kada je sada svaka lokacija pogodna za to.

Link to comment

suštinski, beogradu zaista fale podzemne garaže ali ne i tržni centri.

podzemne garaže se prave jer nema mesta za nadzemne. opet, njih je najlakše krknuti ispod zelenih površina, ređe saobraćajnica.

sada će na rani javni uvid i plan za podzemnu garažu ispod parkića pored skupštine, ugao vlajkovićeve i kosovske.

time planiraju da rasterete deo oko kosovske.

Edited by beta kentauri
Link to comment

Pa zar u toj okolini, neće da prave milion parking mesta ispod Kneza Miloša. Jbt, ispod celog Beograda će da prokopaju garaže. Ne mogu da zamislim koliko im se isplati da to rade, kada je sada svaka lokacija pogodna za to.

Posle mogu da spoje te garaze i eto Beogradu metroa.

Link to comment

Kad smo več kod Kneza Miloša, šta bi sa onim kompleksom na kraju ka Gazeli, što je srušen do temelja zimus i rano proletos. Prođe skoro cela građevinska sezona, niko da otpočne sa zidanjem još jednog hotela ili tržnog centra, više ne mogu da ispratim , šta jegde planirano. Jel su to opet Izraelci kupili, pa digli sidro i zbrisali?

Link to comment

Kad smo več kod Kneza Miloša, šta bi sa onim kompleksom na kraju ka Gazeli, što je srušen do temelja zimus i rano proletos. Prođe skoro cela građevinska sezona, niko da otpočne sa zidanjem još jednog hotela ili tržnog centra, više ne mogu da ispratim , šta jegde planirano. Jel su to opet Izraelci kupili, pa digli sidro i zbrisali?

Kao radi se nešto...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...