Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

A Jbte jel se ti svi lekovi što "šlogiraju" dobijaju u apotekama na dobar dan?

 

....shit has hit the fan...

Kod nas da, ali npr u Zagrebu za xyzal treba recept i kosta jedno 2-3x vise Edited by Lezilebovich
Link to comment

Gde je sad Gaza da ga opljunem za njegov (i moj bivši) kraj na Vračaru. Majko mila, u šta se ono pretvorilo (spavao sam tamo prvi put u zadnjih 15 godina), majstor komšija je sinoć iz sopstvene kuće (u dva nivoa) ispalio ozbiljan vatromet, a prethodne noći je imao zavičajno veče.

 

Sad sam srećan što sam se konačno vratio u raspalu Sarajevsku.

Edited by Anonymous
Link to comment

Gde god da sam bio (CH & CA) klaritin je npr. bez recepta, i tako slicni antihistamini

 

klaritin odnosno loratadin, sto je genericko ime, koji god da je brend,  ide bez recepta. erius ima slican sastav, derivat tog loratadina. ksizal je nesto sasvim lijevo. i brate, kako me unisti, ali makar sanira alergijske bronhitise kao nista drugo. i u cg moze da se dobije bez recepta.

Link to comment

Gde je sad Gaza da ga opljunem za njegov (i moj bivši) kraj na Vračaru. Majko mila, u šta se ono pretvorilo (spavao sam tamo prvi put u zadnjih 15 godina), majstor komšija je sinoć iz sopstvene kuće (u dva nivoa) ispalio ozbiljan vatromet, a prethodne noći je imao zavičajno veče.

 

Sad sam srećan što sam se konačno vratio u raspalu Sarajevsku.

pa deluje kao da je gaza bas taj komsija

Link to comment

Narod je načisto podivljao. Danas mi se dva put desilo da prelazim na zeleno, a na mene idu kola. Kontra tome, video sam dosta pešaka koji idu na crveno pravo pod kola, vozači, šta će, prikoče.

 

Neki majmun je večeras jurcao u zajebanim crnim kolima kod skupštine, vrteo se u krug na potezu od Trga Nikole Pašića do JAT-a i sekao motoriste, druga kola i pičkarao se sa njima. Šteta što nisam imao bejzbol palicu.

 

Totalni raspad, ne mogu da dočekam da se pokupim van ove ludare.

Edited by Anonymous
Link to comment

Mora da je bilo nekih radova a počela škola...

kakvi su to diletanti leb te jebo

pola sireg centra grada su oni raskopali pocetkom septembra i to ce trajati najmanje mesec dva 

bukvalno na koju god stranu da krenes guzva je, a pohvatati putanje i raspored gsp-a postaje skoro nemoguce

danas cekam trolu od politike ka banjici i nailazi ih 6, sest bukvalno jedna za drugom, posot je subota kapiram da pre toga sat vremena nije prosla nijedna

Link to comment

I ja danas ispratio tri 45, u roku od dva minuta

pa znam al koji problem moze da ima 45 :unsure:

 

mi smo u petak poshli od dragishe sa dedinja da se vratimo na nbg, jedva se izvukosmo negde na dushanovcu sa sve kruzenjem po neki favelama sa obe strane autoputa, 45 minuta chistog pokushaja da se bilo gde ukljuchimo :o

Edited by gospa buba
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...