Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

pa to ti je za sledecu godinu, prvi put u istoriji ce da bude.

Bojim se da je to za ovu, jer je članak od prošle godine.

Ali! Vi ne čitate pažljivo! "MOGAO bi biti bez ambrozije"! Ali eto nije. Sve ok.

Link to comment

ambrozije neće biti onog trenutka kada se i poslednja prazna poljana napadne građevinskim mašinama. kako sada stvari stoje biće to za par godina. biće to još jedan veliki uspeh gradskih vlasti.

Link to comment

Ima li neko u gradu da se pita za ambroziju ili niko nije nadležan, pa će opet u oktobru MaliVesić da kaže da će možda da ju opleve za sledeću sezonu? Kasno je za ovu sezonu, ali uvek će biti kasno...

Link to comment

Ima li neko u gradu da se pita za ambroziju ili niko nije nadležan, pa će opet u oktobru MaliVesić da kaže da će možda da ju opleve za sledeću sezonu? Kasno je za ovu sezonu, ali uvek će biti kasno...

pre neoliko godina(5+) naivno sam rešio da pozovem broj kojim su preko studija b apelovali da se prijave parcele sa ambrozijom. lebe mekani, malo je falilo da me izlude od prebacivanja sa inspekcije, na ministarstvo. odatle na katastar, a sa katastra opet na neku od opštinskih/gradskih/republičkih službi. posle sat vremena sam odustao.

 

negde davno sam čitao da samo par zrna polena u 1m3 može da izazove reakcije, a jedna biljka proizvodi preko nekoliko milijardi zrna polena. dovoljno je par stotina kvadrata zaparložene zemlje da izdžiklja. a takve zemlje ovde ima u hektarima. nesuđeni aqua park u bloku 44 je ambrozijski raj, koji je sa ovakvom birokratijom™ nemoguće raskrčiti

Link to comment

eto vidiš, ceo spektar pokriva :).

ja sam čak jednom 7 dana pio dva ujutro dva uveče :( (mada nije bilo zbog amrozije, imam doktora koji je veliki ljubitelj lekova, kaže mi "u apoteci će ti reći da smeš max dva, ali se ne obaziri - slobodni pij po dva ujutro i uveče, pa posle nedelju dana smanjuj" )

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Када читам ово што пишете долазим до закључка да смо ми срећни што нам амброзија не смета.

Link to comment

Ja pijem bas redovno, ali od xyzala nisam primetio nuspojave. Valjda je on noviji lek od klarotina i eriusa. Da li si probao ?

 

Nisam. Klaritin mi je najgori, erius me malo manje stondira, jedino sto sam probao a da me ne unakazi skroz je letizen, pa to pijem kada me bas muci neka alergija (a s ambrozijom nisam jos dostigao taj stadium).

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...