Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Travel Picks: Top 10 cities to party the night away...1. BELGRADE, SERBIAThe long years of bad press that kept Serbia off the map have now passed, and foreigners are now realizing what locals always knew - that Belgrade really rocks. With an exuberant population and its legacy as an intellectual hangout, Belgrade offers varied nightlife, ranging from eclectic watering holes for those in the know, to the busy restaurants and bars of the Skadarlija district and the summer clubs in barges on the Sava and Danube Rivers.Ceo tekst

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Sa Skyscrapercityja:"Goran Ćirić (generalni direktor PTT-a) dodao je će po završetku izgradnje novog GPC-a zgradi u Savskoj 2, u kojoj se danas nalazi GPC, a koja je pod zaštitom države, biti vraćen izgled iz 1929. godine koji je promenjen posle oštećenja u Drugom svetskom ratu." A to bi bilo dakle ovako:2177postanazelstanici.jpg

Link to comment

Nervira me kružni tok na Novom Beogradu. Ne posedujem orijentaciju za tu raskrsnicu. Naravno, nisam iz Beograda, pa sam jednom sela u pogrešan bus na pogrešnoj strani kružnog toga i zamalo da odem u Zemun umesto do centra.Sem toga, sve je uzbrdo pa nizbrdo...što voLEm ja moju ravnicu

Link to comment
Nervira me kružni tok na Novom Beogradu. Ne posedujem orijentaciju za tu raskrsnicu. Naravno, nisam iz Beograda, pa sam jednom sela u pogrešan bus na pogrešnoj strani kružnog toga i zamalo da odem u Zemun umesto do centra.Sem toga, sve je uzbrdo pa nizbrdo...što voLEm ja moju ravnicu
Da, narocito na Novom Beogradu
Link to comment
  • 2 weeks later...

Upravo sam čula da je saobraćaj preko Gazele ka NBG obustavljen u srednjoj traci, zbog naprsnuća neke ploče. :mellow: Eto, prošlo je skoro tri godine u pregovaranju kada će početi rekonstrukcija dotičnog mosta, verovatno bi trebalo da neko pogine, pa da se zaista ozbiljno pristupi problemu. Sada će nešto da zakrpe, pa šta nam bog da

Link to comment

Takođe upravo prošao. Uključenje na Gazelu iz pravca Sajma zatvoreno, iz Savske takođe. Gore u pravcu NBGa otvorena samo jedna traka, sada ide ok, ali će sutra biti ludnica. Posebno što su svi šleperi preusmereni na tramvajski i Brankov, Karađorđeva je večeras oko pola 9 bila u kolapsu!

Link to comment
Ovakve stvari umeju da koštaju partije glasova više nego šest afera. I treba.
Dosmanlije™ veceras verovatno proklinju Zaka Siraka sto je 99-te sprecio da drugi zavrse njihov posao.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...