Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Covek koji bi da premesta pokojnog Tita svakako nece dozvoliti leva skretanja..a i ne moze brate i skretanje levo u popa i porodicni festival, izaberite jedno.

  • +1 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Meni to što dozvoljavaju Šapiću da se na ovakav način iživljava nad ljudima govori (pre svega) o tome da su iz nekog razloga prilično uvereni u pobedu na ponovljenim izborima, i ne osećaju potrebu za bilo kakvim kompromisima, već je i ovo poruka da će biti po njihovom.

  • +1 1
Link to comment
22 minutes ago, đorđe geprat said:

jel to značida je pop lukina jednosmerna u nizbrdnom smeru?

 

Ne bi trebalo, može u nju iz Brankove od tunela. Bilo je pre koju godinu takodje zazidano levo skretanje ka Pop Luki iz nekog razloga, taman se ljudi malo navikli oni ga presekli i otvorili ponovo. Ja ne znam više šta rade i koji su razlozi za konstantnu zajebanciju s tim potezom. 

  • +1 2
Link to comment

To je bio Đilas zatvorio, razlog tada je bio da se tako ubrzava saobraćaj.
Onda je Vesić ponovo otvorio bez ikakvog objašnjenja.
Ajd što i ukidaju ako je stvarno tako brži saobraćaj. Nego što su to uradili par dana pred neka "istraživanja" terazijskog tunela gde će isti biti noću privremeno zatvaran pa je to skretanje moglo da smanji potencijalna zagušenja

https://www.danas.rs/vesti/drustvo/danas-pocinju-radovi-u-terazijskom-tunelu-promenjen-rezim-linija-gradskog-prevoza/

 

  • +1 1
Link to comment
29 minutes ago, ducca said:

 

Ne bi trebalo, može u nju iz Brankove od tunela. Bilo je pre koju godinu takodje zazidano levo skretanje ka Pop Luki iz nekog razloga, taman se ljudi malo navikli oni ga presekli i otvorili ponovo. Ja ne znam više šta rade i koji su razlozi za konstantnu zajebanciju s tim potezom. 

vidim onu crvenuliniju iz pravca tunela pa desno. a i odozgo dve paralelne zelene linije.

uopšte, šta ta skica prikazuje? neka privremena rešenja? jer vidim i one crvene linije po silasku s mosta u poplukinu i levo i desno.

Link to comment

Dobricina fotka je zbunjujuća zbog tog crvenog trougla od strane tunela. To je u stvari google oznaka za gužvu u saobraćaju. Ali taj deo nije zatvoren.

  • Hvala 1
Link to comment
3 hours ago, gsb said:

Mozda stvarno izbori budu na jesen...:fantom:

Biće svakako najesen u gradskim opštinama...

Link to comment

teška srca moram da pohvalim gangulu :fpalm: što su založili od jutros, onako momački

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...