Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Onom ko posece drvo bez razloga bih odsekao prst sa razlogom. Tim mladicama ce trebati decenije da izrastu da zamene sta je unisteno.

  • +1 5
Link to comment
41 minutes ago, Malvo said:

 

Pa tu im se spajaju dve stvari:

1) O zelenilu treba svakodnevno brinuti i to je posao i za jedno dvorište, a kamo li za ceo grad. Oni nisu sposobni za to, a još manje zainteresovani.

2) Tu nema para za obrtanje kao kod betoniranja, asfaltiranja, zakockivanja i sličnih aktivnosti.

 

A da, ima i treća. U podsvesti im je uvek da su obična malograđanština i beže od svega što ih podseća na ruralno, a zeleno ih podseća na to odakle su došli i to im nije prijatan osećaj. Ima toga ihahaj i na običnom, individualnom planu, tačno vidiš ko se dokopao para pa pokušava da svoju kuću preuredi u hotel, jer negde misli da je to nobles.

To oko održavanju mi je bukvalno rekao čovek iz JKP Zelenilo.

Uz opasku "ovi što su fiktivno zaposleni, nemaju nameru da rade bilo šta..."

  • +1 3
  • Tužno 1
Link to comment

Opet neko Šapićevo sranje u centru? Montirali su bine prethodnih dana, mislio sam da će biti nekih koncerata, kad ono turbopravoslavlje i budalaštine.

Link to comment

Pre neki dan sam videla da montiraju neko cudo na trgu, mada ne znam sta i kojim povodom.

Kakvo sad turbopravoslavlje:blink:?

Link to comment
52 minutes ago, napadaj said:

Opet neko Šapićevo sranje u centru? Montirali su bine prethodnih dana, mislio sam da će biti nekih koncerata, kad ono turbopravoslavlje i budalaštine.

Dani porodice (slika od sinoc)IMG_6579.thumb.jpeg.bdd01702ef13b6b6ea1756fa3fc93f4e.jpeg

 

  • Hvala 1
Link to comment
58 minutes ago, napadaj said:

Opet neko Šapićevo sranje u centru? Montirali su bine prethodnih dana, mislio sam da će biti nekih koncerata, kad ono turbopravoslavlje i budalaštine.

 

2 meseca Šapićevog sranja u centru.

 

 

  • Hvala 1
Link to comment
10 hours ago, Frank Pembleton said:

To oko održavanju mi je bukvalno rekao čovek iz JKP Zelenilo.

Uz opasku "ovi što su fiktivno zaposleni, nemaju nameru da rade bilo šta..."

Tako je isto i sa JKP Čistoćom.  Sad je čak i centar Beograda prepun pikavaca i prljavštine. Jedino što se revnosno čisti je oko TC Galerija i šetalište na Savi, Promenada, valjda. 

 

Pre neko jutro, idem na posao, pored mene prolaze 2 radnika Čistoće, obojica, posvećeni svojim mobilnim telefonima, kante/kolica, vuku, metla okačena o ista.

Link to comment

meni žena reče da mora da u mile dimić živi neko iz gradske čistoće jer malo malo nam peru ulicu, detljno. a kamion prođe neki put i dva puta dnevno.

Link to comment
13 hours ago, Braća Strugacki said:

imam i ja, ta priroda postoji samo da bi se bolje prodavali lekovi protiv alergija

 

da sam ja neka vlast, dve stvari bih postavio kao prioritet

 

deca su jako kratko deca, a mnogo duže vozači - znači sva dečja igrališta pretvoriti u parkinge

 

i drugo, oćeš drvo idi na selo, ovde seci sve

Da se pitam ja bih posjeko sve sume,
I za ukras postavio od traktora gume.

  • +1 2
Link to comment

Kada je čišćenje u pitanju...

Građani i turisti bi trebalo da sami razvrstavaju otpad u  trodelne  kante za otpatke (PET ambalaža/papir/ostalo).

Mali problem je u tome što su za njihovo pražnjenje zaduženi šetajući đubretari sa jednom velikom kantom sa točkićima. I onda to nešto što je malo razvrstano i moglo bi se iskoristiti moraju da frljnu u tu jednu kantu koju imaju.

Link to comment
18 hours ago, vememah said:

 

2 meseca Šapićevog sranja u centru.

 

 

ako ziv bio bolje dva meseca bilo gde nego nedelju dana meni pod prozorom :D :ph34r:

 

trebalo je porfiriju pod prozor, ali hajde, ne mozesh dobiti sve.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...