Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

30 minutes ago, Klara said:

 

Ne, ja sam pogrešila, mislila sam da je i '98. bio gradonačelnik. Nisam sigurna da bi on ikako veličao Pašića, raspitaću se.

 

Pashic je bio neshto najslichnije Vuchicu shto smo ikad imali, iznenadila bih se ako ga je Djindjic velichao.

  • +1 1
  • -1 2
Link to comment
8 minutes ago, Klara said:

 

Pashic se prilichno nervirao ok tog svog sina, koga je poslao negde da sedi u Bechu ili Parizu ili tako neshto. sin naime nije bio zainteresovan za biznis svog oca, nego se kockao opijao itd jednom rechju blesio po metropolama.

svaka slichnost sa ovim danashnjim je "sluchajna"

bukvalno prototippovi.

Link to comment

Direktor Delta Hotela, Andrej Sovrović, izjavio je za portal Beobuild da kompanija Miroslava Miškovića na leto počinje izgradnju "Delta distrikta", u Bloku 20 na Novom Beogradu, u okviru kog će se nalaziti i luksuzni hotel "Interkontinental".

 

Delta, prema rečima Sovrovića, planira otvaranje još jednog hotela u glavnom gradu, a više informacija o tom projektu obelodaniće za nekoliko meseci.

 

https://n1info.rs/posts/interkontinenral-se-vraca-u-beograd-delta-najavljuje-izgradnju-novih-hotela-za-expo-2027

 

Link to comment
On 2. 3. 2024. at 13:07, Shan Jan said:

Legendarna zgrada Rada ide konacno u penziju? :D 

Mislim da je to ona "rupa" pored njihove poslovne centrale Inteza, prekoputa Hajata.

  • +1 1
Link to comment

Uuuh bas mi je zao. Koliko sam visila pored te fontane. Kad je toplo, neprekidno 

  • +1 2
Link to comment
7 minutes ago, Sandradjer said:

Uuuh bas mi je zao. Koliko sam visila pored te fontane. Kad je toplo, neprekidno 

Pa lepo piše, jednom rečju HOROR :fantom:

  • +1 2
  • Tužno 1
Link to comment
7 minutes ago, Sandradjer said:

Uuuh bas mi je zao. Koliko sam visila pored te fontane. Kad je toplo, neprekidno 

 

bukvalno bedak. ona postojeca donedavno je bash bila optimalna, isto volela sam tu da se prosmucam leti...

 

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...