Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

u beogradu gotovo da i nema balkona. pogotovo sa cvećem, rasinjem..... dominiraju zastakljene lođe.

Link to comment
21 minutes ago, đorđe geprat said:

u beogradu gotovo da i nema balkona. pogotovo sa cvećem, rasinjem..... dominiraju zastakljene lođe.

 

Sa razlogom.

Link to comment
1 hour ago, Tihajeza said:

 

Sa razlogom.

raznoraznim. u gepratovoj nam nije padlo na pamet. možda i zbog toga što je zgrada bila takva. ovde u rakovici smo ga zatvorili harmonikom. nije zbog nedostatka prostora. više zbog vetra, buke, golubova. otprilike polovina balkona u ovih 5 solitera je zatvorena. oni na nižim spratovima čaksu zazidani.

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Ne znam gde sam pročitao, jel' ovde (?), da je cela ujdurma oko preinačenja u vezi sa zemljištem pored puta? Hoću reći, ništa drugo ne bih ni očekivao od ovih lokusta.

 

PS: Btw, isekli su šumarak koji je skrivao Rodu od pogleda s autoputa, sve do pumpe Zmaj. Da nisu već počeli?

Edited by zorglub
  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, zorglub said:

Ne znam gde sam pročitao, jel' ovde (?), da je cela ujdurma oko preinačenja u vezi sa zemljištem pored puta? Hoću reći, ništa drugo ne bih ni očekivao od ovih lokusta.

 

PS: Btw, isekli su šumarak koji je skrivao Rodu od pogleda s autoputa, sve do pumpe Zmaj. Da nisu već počeli?

 

čitao i ja o tome i malo mi je nategnuta teza. par stotina metara posle tih šumaraka stoji postojana kano klisurine 1 emezzeta, da ne pominjem one silne zgrade pre i posle dušanovačke pijace

da ne spominjemo one silne radnje izmešu dve petlje kod arene u smeru ka gradu

Link to comment
3 hours ago, zorglub said:

Ne znam gde sam pročitao, jel' ovde (?), da je cela ujdurma oko preinačenja u vezi sa zemljištem pored puta? Hoću reći, ništa drugo ne bih ni očekivao od ovih lokusta.

 

PS: Btw, isekli su šumarak koji je skrivao Rodu od pogleda s autoputa, sve do pumpe Zmaj. Da nisu već počeli?

 

Da. Nije stvar samo u onome sto ce se eventualno izgraditi, nego i u vec izgradjenom koje je godinama zvrjalo prazno.

Link to comment
1 hour ago, msv said:

 

Pri rekonstrukciji, ima 5 godina

Nasao i ja posle na netu...  nisam bio na trgu bar 5 godina :lol:

  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...