Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Jednom u nekoliko vekova :D stvarno, kad prodjose vekovi od kad su ga stavili..ima onaj crtac sa bese patkom Dacom!? iz dvadeset treceg i po veka, eto tu smo sad i mi, cim je doslo vreme da se menjaju kocke...

Link to comment

šta god je rekao, nebitno je. sem jednog: da je razgovaro (o tome) sa predsednikom srbije, gospodinom AV koji mu je rekao šta da se radi.

 

jer, radi se o 1 Geniju.

Link to comment

Ijao, fale slivnici:wub:

 

Reka prvo može da sjebe hol Narodnog pozorišta, veliku scenu, pa dok stigne do Raše Plaovića...

Link to comment

Ja sam siguran da ce za par dana nesto i sa ovim asfaltom da se iskundaci.

 

 

Cekaj bre ako me pamet dobro sluzi postavljanje tih kocki i same kocke su nas kostale 8 milona evra.

Edited by Блок_64
  • +1 3
Link to comment

Jel bese ima neka dnevna karta za gradski prevoz ili za jednu voznju makar? Na trafikama? 

 

I jel bese linije tramvaja 7 i 9 idu preko Savskog mosta pored Sava centra? 

 

Edited by Sludge Factory
Link to comment

Imaš na Plan plusu i navigaciju prevozom, uneseš početnu tačku i odredište i ponudiće ti varijante za stizanje do njega prevozom i stanice ulaska i izlaska.

  • Hvala 1
Link to comment
14 hours ago, Sludge Factory said:

I jel bese linije tramvaja 7 i 9 idu preko Savskog mosta pored Sava centra? 

Tako je...idu. Niz Nemanjinu, pa Karadjordjevom, preko Savskog mosta, pa u Milentija Popovica ka Sava centru.

 

Samo obrati paznju da li pise 7L ili 9L postoji sansa da idu ili ka garazi na NBG, preko puta Belvila ili ka Pristanistu.

  • Hvala 1
Link to comment

 

Nisam očekivao da influenseri daju 10/10 restoranu na Vračaru ako se stekne osjećaj "kao da niste u Beogradu".

  • Haha 2
Link to comment
14 hours ago, đorđe geprat said:

samo da prijavim da mi je januarski račun poslat od infostana 10664 dinara. prošlogodišnji januarski bio je 8812.

ofrlje pogledan račun. u ovom januarskom uključeno je 550 dinara koje sam do sada plaćao posebnom uplatnicom za održavanje zgrade/upravniku.

 

dobro je što je to uvedeno. na poslednjem sastanku rečeno je da jedn broj stanova ne uplaćuje taj novac. upravnik je rekaoi iz kojih stanova se ne uplaćuje i koliki imaju dug. sada me zanima da li je na toj januarskoj infostan uplatnici upisano i to dugovanje. ako jeste, izvršitelji će imati posla. jedan nije uplaćivao od kada imamo upranika, oko 2 godine.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...