Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

57 minutes ago, Tihajeza said:

 

Sve se slažem, samo još da nađu način da kocke ne propadaju, ne ispadaju i slično.

da li je to ikad iko uspeo na svetu i kako? :blink: :hihi:

Link to comment
19 minutes ago, gospa buba said:

da li je to ikad iko uspeo na svetu i kako? :blink: :hihi:

 

Stari Rimljani

 

Edit. Doduše, nije im 100 prepunih trolejbusa prelazilo preko dnevno.

Edited by Tihajeza
Link to comment
30 minutes ago, James Marshall said:

popločaće samo staze za fijakere, onako kako im je baba imao

 

baba je u ruralnoj bosni, ovde se govorilo i još uvek se kaže drugačije

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
2 minutes ago, Eleniko said:

 

baba je u ruralnoj bosni, ovde se govorilo i još uvek se kaže drugačije

u bosni je babo, tamo gdje se voze fijakeri je baba, da budem rodno senzitivna

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, James Marshall said:

u bosni je babo, tamo gdje se voze fijakeri je baba, da budem rodno senzitivna

 

nije da ti ne verujem ali daj neki izvor za to, za babu u muškom rodu tamo gde se voze fijakeri

Link to comment

pitaj slobodno nekog poznavaoca Đorđa Balaševića, mada sam od tebe očekivao da bolje troluješ, ovo je baš providno, a znam da ti je cilj da prođe glasanje o reneu dok ja ovdje bistrim po vojvođanskim dijalektima :fantom:

Link to comment
4 minutes ago, James Marshall said:

pitaj slobodno nekog poznavaoca Đorđa Balaševića, mada sam od tebe očekivao da bolje troluješ, ovo je baš providno, a znam da ti je cilj da prođe glasanje o reneu dok ja ovdje bistrim po vojvođanskim dijalektima :fantom:

 

nema glasanja o reneu, barem ga nisam primetio. ti znaš za to? prosvetli me.

 

aram ti je biranim rečima rekao ono što je odavno trebalo da ti kaže i da te uzgred pošalje na tuširanje ledenom vodom. ne pamtim da je ijedan bivši mod imao ovako naglašen bol u zadnjici /butthurt/ koji demonstriraš čim neko spomene renea.

 

iskreno, ne sećam te se baš kao ovakvog jadnika ali ne znam da je moderacija ovog foruma ikome donela išta dobro.

 

ps. o đorđu balaševiću pretpostavljam da lupetaš ali s obzirom da mi do hipotalamusa u životu srećom nije stiglo više od nekoliko desetina sekundi njegove nazovi muzike, ostavljam benefit of doubt, tj ostavio bi da me realno ne boli qrac.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

dobro ajde sad si se makar otvorio skroz, kao što rekoh već jednom, iz čistog poštovanja prema tebi kao vanforumskoj ličnosti i zbog nekih davnih vremena neću ti odgovarati, ne znam kako neko može da bude ovolika prznica na forumu a van njega sasvim ok lik. Slobodno me stavi na ignor.

 

  • Wub 1
Link to comment

što bi te stavio na ignor, nismo ti i ja najveće zlo ovde

 

ignor je samo za ekstremne neljude tipa nekažnjene forumske anti-semite i mizoginiste

 

nismo mi ta liga, ovo je sve da se završi sa turom rakije

Link to comment

opet ću ti reći, ti biješ neke možda i dobre bitke samo protiv potpuno pogrešnih ljudi, bar mene što se tiče, ja ti nisam neprijatelj

  • +1 1
Link to comment
51 minutes ago, Eleniko said:

 

nema glasanja o reneu, barem ga nisam primetio. ti znaš za to? prosvetli me.

 

aram ti je biranim rečima rekao ono što je odavno trebalo da ti kaže i da te uzgred pošalje na tuširanje ledenom vodom. ne pamtim da je ijedan bivši mod imao ovako naglašen bol u zadnjici /butthurt/ koji demonstriraš čim neko spomene renea.

 

iskreno, ne sećam te se baš kao ovakvog jadnika ali ne znam da je moderacija ovog foruma ikome donela išta dobro.

 

ps. o đorđu balaševiću pretpostavljam da lupetaš ali s obzirom da mi do hipotalamusa u životu srećom nije stiglo više od nekoliko desetina sekundi njegove nazovi muzike, ostavljam benefit of doubt, tj ostavio bi da me realno ne boli qrac.

Uopšte nije čudno što ti se ne sviđa Balašević, naprotiv. :)

  • Hvala 1
Link to comment
Just now, Greek Freak said:

Uopšte nije čudno što ti se ne sviđa Balašević, naprotiv. :)

 

znam, loš sam čovek.

 

ali volim čuj volim obožavam adetokunba :clown:

Link to comment
1 minute ago, Eleniko said:

 

znam, loš sam čovek.

 

ali volim čuj volim obožavam adetokunba :clown:

Al samo zato što je Grk :)

Trebalo bi da se izgovor prezimena završava sa "...Mbo", ne?

Link to comment
20 minutes ago, Greek Freak said:

Al samo zato što je Grk :)

Trebalo bi da se izgovor prezimena završava sa "...Mbo", ne?

 

ne ne, ne volim grčki basket a nisam ga ni toliko gotivio u NBA jer obično gledam na kompu ili telefonu i tu se ne vidi ta njegova atletičnost kao uživo

 

i onda kad smo prošlo leto igrali sa grcima onu kvalifikacionu u arenu, tu sam ga video uživo u svoj toj apolonskoj pojavi, zaneverovao sam

 

da stvar bude luđa sutradan sam leteo za atinu istim avionu. kakva pojava jbte.

 

i onda vidiš ovog našeg slaninara, bukvalno lik ko da je drvoseča a ne košarkaš. izvinjavam se na digresiji.

 

što se izgovora tiče, iskreno ne znam, vidim da se ovde masovno čita mbo ali s obzirom da se piše antetokounmpo - slog mp pravi b /grci bravo pišu mpravo, bob dilan je mpomp ntilan :clown:/ ali stvarno nisam čuo da postoji neka njihova palatalizacija koja pretvarana n u m, ispred mp zapravo b. znači adetokunbo. 

 

mislim da zbun pravi to što n ispred b zvuči pomalo muklo i zatvoreno.... šta znam.

 

zapravo ću da pitam na ostrvu lokalce...

 

 

 

Edited by Eleniko
  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...