Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

@SNARC Moja mama im je vec nekoliko puta davala tehniku i namestaj, Cak je dobila i zahvalnicu. Isto kaze: dodju na vreme, brzo pokupe i odu. Sad ih je prvi put pitala da li primaju i odecu.  

  • +1 2
Link to comment

zvala sam letos te retose da im poklonim dvosed u odličnom stanju. poslala fotografije, zvala, oni se pravili blesavi. dva dana su me zamlaćivali i na kraju nisu ni došli.

mogli su lepo da kažu da im ne treba. 

 

 

 

  • +1 1
Link to comment

znaju oni da budu probirljivi.  par puta su me otkacili za krupnije komade namestaja, a par puta smo super saradjivali.

 

ipak ih razumem jer kako sam ukapirao, oni se bave popravkom i preprodajom tog namestaja/tehnike. stari tapacirani kauc na rasklapanje npr ne moze da im donese neke pare prilikom prodaje, niti ima drveta koje mogu da koriste za druge popravke tako da im iznosenje samo njega to vise dodje kao trosak, a ne zarada.

  • +1 1
Link to comment
14 hours ago, beta said:

naravno, ali to onda jasno i kažu a ne glume ludilo


Od mame sam opet cula suprotno: nudila im je bila neke stare tepihe (ona sigurno nije slala fotografije) i opisala da su protanjeni i ofucani. Odmah su joj rekli da to ne uzimaju, nego bas ovo sto kaze @foto - da uzimaju samo ono sto oni sami mogu da poprave (ako treba).

@Frile po broju telefona to su ti isti. Mi ih ocigledno znamo pod pogresnim imenom. Nisam znala da su neki "duhovnici" - jednu drogu zamenili su drugom sto rece neko :D 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...