Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Mislim da covek u njegovom zdravstvenom stanju ima vecih problema od izjave policiji zasto je presao na kontra stranu .

 

Ima toliko poluinformacija, da i da znamo istinu ne bi nam mnogo pomoglo.

 

Na srecu, osim materijalne stete niko drugi nije povredjen, ako izuzmemo Ljupka i komu.

 

Tako da neka on proba da se oporavi, a za kaznu ce biti lako.

Link to comment
Mislim da covek u njegovom zdravstvenom stanju ima vecih problema od izjave policiji zasto je presao na kontra stranu .
 
Ima toliko poluinformacija, da i da znamo istinu ne bi nam mnogo pomoglo.
 
Na srecu, osim materijalne stete niko drugi nije povredjen, ako izuzmemo Ljupka i komu.
 
Tako da neka on proba da se oporavi, a za kaznu ce biti lako.

Pa nije baš "za kaznu će biti lako".
Ako je ušao u suprotan smer "pri svesti" on je ugrozio i druge ljude osim sebe...



....shiit has hit the fan.
  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Tihajeza said:

To već ne znam... Da li moždani udar traje sekund (tako mi ime sugeriše), par sekundi, par minuta, pola sata. Stvarno ne znam.

 

Zavisi od masivnosti, ovo je bilo ozbiljno. Mozes biti i svestan neko vreme dok se desava (ali ne u potpunosti funkcionalan, vec se gubis) i onda sve gore i gore...

Link to comment
1 hour ago, Frank Pembleton said:


Pa nije baš "za kaznu će biti lako".
Ako je ušao u suprotan smer "pri svesti" on je ugrozio i druge ljude osim sebe...



....shiit has hit the fan.

I sad je polumrtav... Kako da ga kazne?

Link to comment
9 minutes ago, Milosh76 said:

I sad je polumrtav... Kako da ga kazne?


Ako je bio zdrav pre ulaska u kontra smer, onda tako što će mu oduzeti dozvolu, da se ne ponovi. A možda propitaju onog ko ga je pustio na lekarskom. Teoretski.
I ne vidim ništa loše u tome što nas zanima kako je došlo do nesreće. Nećemo valjda opet "šta pitate sada dok Hilandar gori".

Na kraju krajeva ovo menja percepciju kad vidimo nekog ko tako vozi. Ne mora uvek biti "bahati vozač", možda je dezorijentisani starac koga je neko slagao: "možeš da voziš evo ti produženje"  ( disclaimer: u neko doba i mi ćemo imati te godine, nije svako preko 75 dezorijentisan i nesposoban da vozi - naprotiv - ali treba paziti)

  • +1 4
Link to comment
Just now, Tale said:

Koliko je zlo ovaj fudbal, ne smeš ni komentarisati nezgodu bez da dođe do rata i pljuvanja između navijača 

Ja sam se zajebavao, na stranu što mislim da Miloš nije u pravu i da uprošćava stvar.

Link to comment
19 minutes ago, Tale said:

Koliko je zlo ovaj fudbal, ne smeš ni komentarisati nezgodu bez da dođe do rata i pljuvanja između navijača 

Ti si rekao da mu nije mesto u bolnici. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...