Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

11 hours ago, Milosh76 said:

Ukljuci google maps, pa vidi gde je guzva, gde ce lakse da se prodje. U principu, kao sto je receno, oko 2 moze lagano, posle 3 krecu guzve i haos u BG.

 

Meni je u BG (i) Waze bio dobar sa pokazivanjem zagusenja u saobracaju 

Link to comment
On 30.6.2023. at 23:14, Tale said:

Više sam za giljotinu, ali za one koji su projektovali i izveli saobraćajnu signalizaciju 

Njemacki automoto savez kaze da kod njih godisnje ima 1800 slucajeva voznje u pogresnom smjeru na autoputu. 

Edited by Paul Gompitz
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
On 1. 7. 2023. at 10:21, I*m with the pilots said:

Da li je podnošljivo otići autom iz centra grada do Ceraka kada je radni dan, oko 14h? Dakle Kneza Miloša i pored Sajma (ne znam da li ima neki bolji put)

u 14h prolazis bez problema. imaj u vidu da je od ponedeljka broj automobila u beogradu smanjen za bar 1/3. ni u 15h nece biti guzva kao pre 7 dana.

Link to comment

Ako je stvarno imao mozdani udar onda ovo nije za komentarisanje.

A kakva smo drzava, mozda su mu posle i smislili mozdane udare, videce se vec...

 

Link to comment

Pa malo je nategnuto... Prvo uđe na pogrešan ulaz, pa "kad je shvatio da je pogrešio, doživeo manji moždani udar" (tako piše u vesti). Mnogo je verovatnije da kad to shvatiš, pritisneš kočnicu. A onda nakon toga doživljava "veći moždani udar" i vozi naredni ceo minut ili više ful brzinom, potpuno pravo, u brzoj traci. Ono, moždani udar, ali noga uredno na gasu, drži se pravac bez greške, morao je baš lepo da se namesti za to. Ima snimak, auto ne krivuda uopšte.

Ali ok, nisam neurolog, ali baš ga poteralo tog dana, malo verovatan događaj na malo verovatan događaj. na isto malo verovatan događaj...

  • +1 8
Link to comment

Ma klasičan medijksi demiđ kontrol nakon što se saznalo da je vinovnik nemilog događaja zaslužna osoba iz domena sporta

  • +1 4
Link to comment
On 30. 6. 2023. at 23:05, vememah said:

Ne štima ta Informerova verzija.

 

Informer:

informer.rs/sport/fudbal/807551/ljupko-petrovic-dva-mozdana-udara

 

Telegraf:

telegraf.rs/vesti/hronika/3705979-ovako-se-policiji-pravdao-bivsi-trener

Nazalost, govno od informera retko napise istinu. 

Ljupko je u izazvanoj komi i pod nadzorom, pise SportKlub.

 

https://sportklub.n1info.rs/fudbal/fudbal-ostalo/posle-dva-mozdana-udara-ljupko-u-vestackoj-komi/?comments

 

 

Evo vest i sa portala NovaS

 

https://nova.rs/sport/fudbal/ljupko-petorvic-u-komi-posle-dva-mozdana-udara-traje-borba-za-njegov-zivot/

 

Edited by Milosh76
  • Hvala 1
Link to comment

U komi čovek, žalosno,

Ali ipak u oba članka piše da su se moždani udari desili nakon nesreće ili tokom nesreće.

I dalje ne znamo kako je čovek ušao u taj smer autoputa, došao do brze trake i tamo vozio prilično pravo i brzo.

 

Najmanje mi deluje da je bahatost, verovatno godine.... 

  • +1 6
Link to comment
1 minute ago, Tihajeza said:

U komi čovek, žalosno,

Ali ipak u oba članka piše da su se moždani udari desili nakon nesreće ili tokom nesreće.

I dalje ne znamo kako je čovek ušao u taj smer autoputa, došao do brze trake i tamo vozio prilično pravo i brzo.

 

Najmanje mi deluje da je bahatost, verovatno godine.... 

 

ako je u komi nema tu neke priche. A ono imao manji kad je pogreshno usao, pa veci kad je udario, je doktor mali Perica. Choveku je krenuo mozdani udar, zato je i uleteo u pogresan smer.

Link to comment

Da, verovatno mu je skočio pritisak od stresa i strefio ga šlog (u nimalo kolokvijalnom smislu reči).

stariji ljudi moraju mnogo strožije lekarske preglede da imaju i kraj priče.

  • +1 1
Link to comment

To već ne znam... Da li moždani udar traje sekund (tako mi ime sugeriše), par sekundi, par minuta, pola sata. Stvarno ne znam.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...